menü simgesi Tüm Kategoriler
Ekran Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

Gösterge - Display

Robotik veya elektronik sistemlerde üretimi yapılan ürünlerin kontrolünü kolaylaştırmak amacı ile kullanılabilecek olan display modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti sayfalarında yer alan gösterge/ display kategorisinde, text LCD ekranlardan projelere görsellik ve kullanım kolaylığı fırsatı tanıyacak göstergelere kadar, robot yapımında ya da proje sunumlarında kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip pek çok ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra; gösterge oluşturmaya yarayan brick modülleri ve üretilen aletin durumunu(açık- kapalı) belirten, ışıklı led modülleri de kategori sayfalarında bulunmaktadır.

Yaptığınız robotların işlem komutlarına veya elektronik projelerinizde grafik gösterim ve benzeri işlemlere görsel destek sağlamak amacı ile değerlendirebileceğiniz gösterge- display ürünlerini Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Amatör ya da profesyonel olarak uğraştığınız elektronik alet yapımlarında daha kullanışlı ürünler oluşturmak için tercih edebileceğiniz modelleri, farklı ödeme yöntemleri ile güvenli bir şekilde online olarak satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.