Sırala
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Sarhoş Tekerlek Modelleri

Hareketli sandalyelerde, market arabalarında ve robotik sistemlerde hareketin kolay bir şekilde gerçekleşmesi için tercih edilebilecek olan sarhoş tekerlek modelleri, Robot Sepeti kategori sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti sarhoş tekerlek kategorisinde; farklı çaplara sahip olan metal ve plastik pek çok model yer almaktadır. Alanında uzman markalardan bir tanesi olan Pololu’nun imzasını taşıyan tekerlek modelleri, özellikle de küçük boy robotlarda efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Sistemin istenilen yönde hareket etmesini sağlamak için sık tercih edilen sarhoş tekerlekler, plastik çerçevesinde yer alan vidalar ile sisteme kolayca monte edilebilecek ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Eğer siz de tasarladığınız robotik sistemlerin hareket etmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan tekerlek modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendikleriniz farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.