menü simgesi Tüm Kategoriler
Sensör & Güç Modülü Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.

Sensör ve Güç Modülleri

Işık yansıması, uygulanan fiziksel kuvvet gibi değerleri ölçen, belli mesafedeki cisimleri algılayabilen, kısacası robotik projelerde dış dünyadan gelen fiziksel etkilerin ölçülmesinde kullanılan sensörler ve sisteme gerekli enerjinin sağlanması için kullanılan güç modülleri (adaptor - batarya), hem amatör hem profesyonel pek çok projede tercih edilen komponentler. Siz de robotik projelerinizde değerlendirebileceğiniz kaliteli sensör ve güç modülleri arayışındaysanız, ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri robot sepetinde bulabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz!

Projelerinize En Uygun Robot Sensörlerini Keşfedin!

Robot Sepeti online kataloğunda,  genellikle çizgi izleyen, engelden kaçan ve sumo robot gibi mobil robotlara takılan kaliteli yapıları ile robotunuzun kararlı ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayacak; Elecfreaks, Robotis, Yuntong gibi güvenilir markaların imzasını taşıyan sensör ve güç modüllerini bulabilirsiniz. Kızılötesi yansıma (reflektans) sensörleri , optik sensörler, mesafe sensörleri ve daha pek çok modeli inceleyebilir, projelerinize en uygun komponentleri yalnızca birkaç tıkla kolayca keşfedebilirsiniz. Ayrıca kuvvete duyarlı direnç seti, şarjlı batarya, güç anahtarı ve LIPO batarya seti gibi ürünleri de bu sayfalarda bulmanız mümkün.


Sensör ve güç modülü modelleri ve teknik özellikleri, kullanım alanları gibi konularda ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, projelerinize en uygun tasarımları güvenli online alışveriş imkânıyla yalnızca birkaç tıkla güvenle satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.