menü simgesi Tüm Kategoriler
ESC Motor Sürücü - Hız Kontrol Devresi Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

ESC Motor Sürücü Hız Kontrol Devresi

Bir elektrik motorunun hızını kontrol eden ve düzenleyen bir elektronik devre olan motor sürücü hız kontrol devresi (ESC), motorun geri dönmesini ve frenlemeyi de sağlıyor. Bu kategoride, kullanım amacınıza yanıt verecek uygun devreyi bulabilirsiniz.

ESCler, hız kontrolü sayesinde birçok ekonomik ve mühendislik avantajı sunması ile göze çarpıyor. Motorun normal hızından daha yüksek bir hız arzu ediyorsanız bu yöntemi seçebilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak düzgün hızlanma ve iyi hız regülasyonu elde edebilirsiniz. Bir DC motorunun hızını kontrol etmenin en kolay ve ekonomik yöntemi olarak göze çarpan ESC, enerji tasarrufu açısından önemli bir yer tutması ile de tercih ediliyor.

Eğer dronelar, küçük araba, uçak, helikopter modellemeleri için uygun bir motor sürücü hız kontrol devresi arayışında iseniz Robot Sepeti’nin beğenilerinize sunduğu  ürünlere bir göz atabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun ESC ürününü bulduktan sonra, çevrimiçi mağazamız üzerinden alışverişinizi kolay ve güvenli bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.