menü simgesi Tüm Kategoriler
Pot / Trimpot / Enkoder Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

Pot – Trimpot – Enkoder Modelleri

Akım, gerilim durumunu kontrol altında tutmak veya değişken dirençleri kalibre etmek için tercih edilebilecek olan potansiyometre, trimpot ve enkoder modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti online mağazasında; devrelerde voltaj kontrolü ve gerilim bölme işlemleri için kullanılabilecek potansiyometre modelleri ve 3 bacaklı yapıları ile farklı şekillerde bağlanarak gerilim bölücü ya da direnç değiştirici olarak değerlendirilebilecek trimpot çeşitleri yer almaktadır. Elektronik devrelerde gerekli olan komponentlerin başında gelen trimpot ve potansiyometre modellerine ek olarak, milin dönme hareketi sırasında elektrik sinyal üreten enkoderler de kategori içerisinde; elektronik devrelerle ve tamirle ilgilenenleri bekliyor!

Siz de elektronik devrelerde efektif bir şekilde değerlendirebileceğiniz potansiyometre, enkoder ve trimpot modellerine Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.