menü simgesi Tüm Kategoriler
Geçmeli Tekerlek Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Geçmeli Tekerlek Modelleri

Robotik sistemlere, oyuncak arabalara ve hareket etmeleri istenen diğer elektronik cihazlara kolay bir şekilde entegre edilme imkânı bulunan geçmeli tekerlek modelleri, Robot Sepeti online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Robot Sepeti geçmeli tekerlek kategorisinde; motorlu ve motorsuz olmak üzere iki farklı model yer almaktadır. Sistemlerin kolay ve hızlı bir şekilde hareket etmeleri ve hareket kabiliyeti kazanmaları için tercih edilebilecek olan geçmeli tekerlek modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygun ürünlerdir. Arduino gibi robotik sistemler konusunda uzman markaların imzasını taşıyan geçmeli tekerleklerin yanı sıra, motor devir sayısını ve hız değerini ölçmek için değerlendirilebilecek olan enkoder modelleri de kategori sayfalarında bulunmaktadır.

Siz de ilgi duyduğunuz robotik projelerin ve akıllı arabaların hareket kabiliyetine sahip olmalarını istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunulan geçmeli tekerlek modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiklerinizi kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak 7/24 satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.