menü simgesi Tüm Kategoriler
Robotik Eğitim Robotu Toplam 60 ürün görüntüleniyor.
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.

Robotik Eğitim Robotları

Robotik öğrenmek istiyorsanız, hem eğlenceli hem öğretici pek çok robotik eğitim setini Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti sayfalarında kolayca keşfedebilirsiniz!


Robotik Eğitim Robotları kataloğumuzda, kaliteli markaların imzasını taşıyan, geniş bir fiyat yelpazesine yayılan, farklı yaş gruplarına ve ilgi alanlarına uygun pek çok set, robotik meraklılarının beğenilerine sunuluyor!

Robotiği Doğru Setlerle Öğrenin!

Siz de robotiğe ilk adımı doğru şekilde atmak istiyorsanız, aralarında ArcBotics, PrimoToys, Robotis ‘in de bulunduğu güvenilir markalar tarafından üretilen okul müfredatına uygun robotik eğitim robot ve setlerine bu sayfada göz atabilirsiniz. Twin Robotik Sanat Seti, Robotis Engineer Kit 1 ve 2, QOBO Okul Öncesi Kodlama Kiti, Edbot Robotis Darwin Mini İnsansı Robot Seti gibi pek çok robotik eğitim seti ile, hem farklı yaş gruplarından çocuklar hem de yetişkinler robotiğe zevkli bir adım atabilecek! Ayrıca  daha ileri çalışmalar yapmak üzere robot laboratuvarınız için de farklı robotik setlere ulaşabileceksiniz!


Robotik eğitim robot setleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ilgili ürün detay sayfalarını ziyaret edebilir, size ve/veya çocuklarınıza en uygun olduğunu düşündüğünüz setleri, 7/24 güvenli online alışveriş imkânıyla kolayca sipariş verebilirsiniz. Yeni ürünleri ve dönemsel indirim fırsatlarını kaçırmamak için, Robot Sepeti’ni takipte kalın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.