menü simgesi Tüm Kategoriler
Lise Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Lise Seviyesi Robotik Eğitim Kitleri

Robot Sepeti sayfalarında, günümüzün ve geleceğin teknolojisi robotik ile tanışmak isteyen çocuk ve gençler için pek çok öğretici ve eğlenceli set yer alıyor. Lise seviyesinde kitlerin yer aldığı bu sayfada da, lise / kolej çağındaki gençleri robotik ile tanıştırmak için müfredat uyumlu robot kitleri bulabilir, güvenle online alışveriş yapabilirsiniz. Robot yarışmalarına bir ön hazırlık sağlayacak bu setler lise öğrencileri için robot kodlama eğitimine hızlı ve etkin bir giriş olarak değerlendirilebilir.

Gençleri Robotik Teknolojiler ile Tanıştırın!

Online kataloğumuzda beğenilerinize sunduğumuz robotik eğitim kitleri, lise çağındaki gençlerin oldukça eğlenceli ve bir o kadar da faydalı bir hobi edinmesi için ideal seçenekler olarak ön plana çıkıyor. Bu sayfalarda; insansı robotlarla tanışmak için ideal ürünler arasında yer alan Robotis Darwin mini insansı robotu, yalnızca lise öğrencileri için değil ortaokuldan üniversiteye geniş bir yaş aralığındaki gençler için uygun olan Sparki kodlama robotunu, dünyanın dört bir yanındaki eğitim kurumlarında ve kodlama atölyelerinde gençlere kodlama eğitimi vermek için kullanılan Robotis Edbot insansı robotu keşfedebilirsiniz. Robotik ve kodlama ile fazla zorlayıcı olmayan eğlenceli bir tanışma aracı olarak değerlendirilebilecek olan bu modelleri, çocuklarınız için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Ürün detay sayfalarını ziyaret ederek ürünler ve teknik özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, robotların işlevlerine göz atabilirsiniz. Çocuklarınız için uygun gördüğünüz modelleri, güvenli online alışveriş imkânından ve dönemsel indirim fırsatlarından da yararlanarak yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.