menü simgesi Tüm Kategoriler
Mobil Robot Platformu Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Mobil Robot Platformları

Ev işlerinde, araştırma-geliştirme çalışmalarında ve eğitim sektöründe değerlendirilme imkânı bulunan farklı modellerin yer aldığı mobil robot platformları, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Online katalogda bulunan mobil robot platformları kategorisinde; ev işlerinde yer süpürme ve silme görevini efektif bir şekilde gerçekleştirebilecek Yujin robot süpürge, güçlü motora ve geliştirilebilir yazılıma sahip olmaları sayesinde yeni robotik sistemler yaratmak için kullanılabilecek Waffle ve Burger robot gibi pek çok ürün yer almaktadır. Özellikle de üzerine robot inşası yapılmaya uygun bir şekilde tasarlanan Waffle ve Burger robot platformları, profesyonel olarak ilgilendiğiniz robot teknolojisine dair bilgilerinizi ve tecrübelerinizi daha ileri noktalara taşımanıza yardımcı olacak ürünler olarak ön plana çıkıyor.

Gelişen robotik teknolojinin insanlara armağanı olan mobil robot platformları hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, işinize yaracağını düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerinden size uygun olanı tercih ederek 7/24 satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.