menü simgesi Tüm Kategoriler
Prototipleme / Lehimleme / PCB Toplam 263 ürün görüntüleniyor.
Toplam 263 ürün görüntüleniyor.

Prototipleme - Lehimleme - PCB (Baskı Devre Kartı) Ekipmanları

Ev ve işyerlerindeki elektronik aletlerin bakım ve onarımında ya da hobi çalışmalarında kullanılacak prototipleme ve lehimleme ekipmanları; Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti’nin el aletleri ve araç – gereçler sayfalarında yer alan; el sanatlarından maketçiliğe kadar farklı pek çok çalışma alanında, elektronik eğitim uygulamalarında ve hobi aktivitelerinde yararlanabileceğiniz lehim makinesi, silikon tabancası, lehim teli gibi sabitleme ekipmanları ile işlerinizi çok daha kolay ve hızlı biçimde bitirebilirsiniz. Cihazların montaj işlemlerinin yanı sıra bakım ve onarımında da faydalanabileceğiniz bu ekipmanlar; dayanıklı yapıları ile uzun süreli kullanım sunan son derece sağlam ürünlerdir. Ayrıca kategori sayfalarında yer alan sıcaklık ayarlı havyalar, üfleme pompaları ve bakır plaketler de, kendi baskı devre kartınız (baskılı devre PCB) üzerinde bakır yol via ve pad PCB bölümleri üzerinde en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

Siz de işyerinizde ya da evinizde kullanmak için tercih edeceğiniz prototipleme – lehimleme ekipmanlarını Robot Sepeti’nin ürün sayfalarında inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun modelleri 7/24 online olarak sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.