menü simgesi Tüm Kategoriler
IoT Seti Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

IoT Seti

Internet of things, yani nesnelerin interneti olarak ifade edilebilecek olan IoT, mekanik ve dijital makinelerin, nesnelerin, spesifik tanımlayıcılar (UIDs) ile eşleştirilmiş hayvan ya da insanların bir ağ vasıtası ile birbirlerine bağlandığı bir sistemdir. Bu sistem, iki insan arası iletişime ya da insan - bilgisayar iletişimine gerek duymadan verilerin transferini sağlayan bir yapıdır. Bu ve pek çok özelliği ile hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan farklı tasarımlara sahip IoT setlerine, Robot Sepeti güvenilirliği ile ulaşabilirsiniz.

IoT projeleri ile akıllı otomasyonlar kurmak oldukça kolay. Aygıtların bir ağ üzerinde birbirlerine bağlanabilmelerine olanak sağlayan bu sistem ile ilişkili olarak inceleyebileceğiniz ürünler arasında, on bir farklı modülden oluşan Akıllı IoT bilim kiti, GSM/GNSS geliştirme modülü olarak değerlendirilebilecek olan D - IoT Pi Zero ve Lan özelliği, yapay zeka ses tanıma özelliği gibi özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran  HaloCode IoT tabanlı kodlama platformu gibi seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çeken ürünler ile ilgili detaylı bilgilere, ürün detay sayfasından ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü, sitemiz üzerinden yalnızca birkaç tık ile güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.