Tüm Kategoriler
LittleBits CLOUDBIT STARTER KIT

LittleBits Cloudbit Starter Kit

Ürün Kodu : 01.03.050.003
3.420,08 TL + KDV
4.035,69 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • CLOUDBIT STARTER KIT-IoT (Nesnelerin İnterneti)


  LittleBits'in IoT(Nesnelerin İnterneti) kiti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: CLOUDBIT STARTER KIT. Bu kiti kullanarak evinizdeki, işyerinizdeki cihazlarınızı cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınız üzerinden rahat ve kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

  CLOUDBIT STARTER KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) Nedir?


   

  CLOUDBIT STARTER KIT, IoT(Nesnelerin interneti) hareketinden yola çıkarak gündelik yaşantımızda bize büyük kolaylıklar sağlamak için geliştirilmiş, en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan 6 adet biti bir araya getiren elektronik devre kitidir. Herhangi bir kod yazma bilgisine ihtiyaç duymadan basit bir arayüzle bütün cihazlarınızı akıllı hale getirebilir ve uzaktan kontrol imkanı bulabilirsiniz. Evinizdeki iklimlendirme sistemlerini(klima, ısıtıcı) istediğinizde uzaktan çalıştırabilir ya da kapatabilirsiniz ya da  evcil hayvanlarınızı istediğiniz zaman aralığında besleyebilirsiniz. CLOUDBIT STARTER KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) 14 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, IoT(Nesnelerin İnterneti) hareketine meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.

  CLOUDBIT STARTER KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) ne tür özelliklere sahiptir?


  CLOUDBIT STARTER KIT elektronik ve IoT(Nesnelerin İnterneti) merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Kit içerisinden çıkan örnek uygulama kitapçığı ve LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsinizCLOUDBIT STARTER KIT-IoT(Nesnelerin İnterneti) ​ile kullanabileceğim yazılımlar nelerdir

  CLOUD KIT'i kullanabilmek için herhangi bir programlama dili bilmenize gerek yoktur. Kitinizi 2 farklı şekilde kontrol edebilirsiniz. Bunlar;

  1-Manuel Kontrol: LittleBits'in geliştirdiği kontrol uygulaması sayesinde bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan kurduğunuz akıllı sistemi tek bir dokunuşla istediğiniz zaman aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

  2-Otomatik Kontrol: www.ifttt.com adresi üzerinden dilediğiniz uygulama içeriğini oluşturup herhangi bir müdahalede bulunmadan ihtiyacınıza uygun uygulamalar geliştirebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Gmail gibi popüler uygulamalar ile sisteminizi entegre edip bildirimler alabilirsiniz.

  KİT İÇERİĞİ


  1 x Cloudbit modülü
  1 x Usb güç modülü
  1 x Ses sensörü modülü
  1 x Buton modülü
  1 x Uzun led modülü
  1 x Servo kontrol modülü
  1 x Servo motor
  4 x Servo aparatı
  1 x AC Adaptör
  1 x USB kablo
  2 x Montaj plaketi
        Montaj bağlantı aparatları
        Plastik tornavida
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.