menü simgesi Tüm Kategoriler
Kontrol Modülü Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Kontrol Kartı

Robot kontrol kartı; Robotis, uFactory, TrossenRobotics gibi markaların robotlarını kontrol etmek için kullanılan robot kontrol modülleridir (kontrol ünitesi). Kontrol modüllerini bilgisayara bağlayarak programlayabilir ve modül üzerinden robot sensörlerini, robot eklemlerini (robot motorlarını) ve robot haberleşmesini harici  I/O pinlerini kontrol edebilirsiniz. Robot kontrol modülü portföyü  içerisinde açık kaynak kodlu ve ROS uyumlu kartları da bulabilirsiniz. Siz de projelerinize uygun robot kontrol kartlarını online kataloğumuzda keşfedebilir, uygun fiyatlarla güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.

Robotik Projeleriniz İçin İdeal Kontrol Kartları (Robot Kontrol Modülü)

Robot Sepeti sayfalarında; Robotis, uFactory, TrossenRobotics gibi güvenilir markaların imzasını taşıyan, robotik projelerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak pek çok kontrol kartını bulabilirsiniz. Robotis Play için Robot Kontrol Modülü, Gömülü Yapılar İçin Robot Kontrol Kartı, Arduino Uyumlu Gamepad, Robotis CM-700 Kontrol Kartı gibi pek çok farklı tasarımı keşfedebilir, ayrıca aksesuar setlerini ve insansı robot yedek parçalarını da bu kategoride bulabilirsiniz.


Kontrol kartları, teknik özellikleri ve kullanım şekilleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilirsiniz. Projeleriniz için uygun olduğuna karar verdiğiniz modelleri, güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.