menü simgesi Tüm Kategoriler
Basınç / Dokunma / Kuvvet Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Basınç - Dokunma - Kuvvet Sensörleri

Robotik sistemlerde, oyuncak arabalarda veya drone’larda kuvvet ve basınç ölçme işlemleri için kullanılabilecek olan sensörler, farklı özelliklere sahip çeşitli modelleri ile Robot Sepeti online kataloğunda sizleri bekliyor!

Robot Sepeti kategori sayfalarında; uygulanan kuvveti ölçerek direnç değerini değiştiren ve bu sayede kuvvet ya da basıncın algılanabilmesini sağlayan pek çok kuvvet ölçüm sensörü yer almaktadır. Farklı sistemlere uygun modelleri ile çeşitli pek çok projede değerlendirilme imkânı bulunan kuvvet ölçüm sensörleri, Robotis ve Pololu gibi robotik teknolojilerde uzman markaların imzasını taşımaktadır. Kuvvete duyarlı oldukları için yüksek basınç altında kullanılan ürünlerin değerlerini pratik bir şekilde kontrol etmeye fırsat tanıyan basınç ve kuvvet sensörlerinin yanı sıra, temas ile çalışması planlanan ürünlerde değerlendirilebilecek olan dokunma sensörleri de kategori sayfalarında beğenilerinize sunulmaktadır.

Eğer siz de farklı dayanıklılık değerlerine sahip olan kuvvet ölçüm sensörlerine ihtiyaç duyuyorsanız, ürünler hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan modelleri karşılaştırarak projeniz için en uygun ürünü bulabilir, farklı ödeme yöntemlerini kullanarak dilediğiniz an online satın alma yapabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.