menü simgesi Tüm Kategoriler
Ekran - Kamera Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Raspberry Pi Ekran Modülleri

Raspberry Pi ile uyumlu bir şekilde üretilen ekran modelleri; projelerinizde yer alan bilgilere, görsel dokümanlara ve daha pek çok bilgiye en doğru şekilde ulaşmayı kolaylaştıracak ürünler olarak Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Robotik projelerde, elektronik aletlerde ve medikal cihazlarda hem ürün kontrolünü sağlamak hem de istenilen bilgilere kolay bir şekilde ulaşmak için değerlendirilebilecek olan Raspberry Pi ekran modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Yüksek çözünürlükleri sayesinde ürünün görsel açıdan zengin bir hale gelmesine de fırsat tanıyan ekran modülleri içerisinde; microSD kart, programlayıcı kart ve adaptör gibi gerek duyulabilecek ekipmanlar da yer almaktadır.

Eğer siz de amatör ya da profesyonel olarak ilgilendiğiniz projelerinizi daha kullanışlı hale getirmek için Raspberry Pi uyumlu ekranlara ihtiyaç duyuyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan modelleri detaylıca inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme yöntemlerinden faydalanarak günün her saati satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.