menü simgesi Tüm Kategoriler
İnsan Etkileşimli Ev İçi Robotu Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

İnsan Etkileşimli Ev İçi Robotları

İnsan makine uyumunun en iyi örneği olan aynı zamanda insan – robot etkileşimi bağlamında şimdiden geleceğe ışık tutan insansı robotlar, Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor. Bu kategori altında ev içi insansı robotları keşfedebilir, bu robotik sistemleri ev içi eşyaların düzenlenmesi, basit getir götür işleri, hasta ve çocuk bakımı gibi işlerde, ofislerde ise karşılama ve günlük bilgilendirme ve mihmandarlık görevlerinde kullanabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Ev İçi Robot, Robot Sepeti’nde!

Ev içi robot kategorimizde, etkili bir insan – robot iletişimi için tasarlanmış fonksiyonel tasarımları bulmanız mümkün. Bu sayfalarda kodlama ve programlama öğretiminde sayısız uygulamaya sahip olan, hem eğitim hem de iş gücü ortamlarında tercih edilen Nao İnsansı Robot Platformu (V6 - Eğitmen Versiyonu), Aldebaran Robotics ve SoftBank Robotics firmalarının ortak ürünü olarak 2014 yılında tanıtılan ünlü insansı robot Pepper gibi tasarımları keşfedebilirsiniz.


İnsan etkileşimli ev içi robot modelleri ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz modelleri farklı kredi kartlarına taksit imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.