menü simgesi Tüm Kategoriler
Okul Öncesi Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Okul Öncesi Robot Kitleri

Okul öncesi eğitiminde, çocukların programlamaya ve robotiğe ilgi duymasını sağlayacak, son derece eğlenceli ve bir o kadar da öğretici okul öncesi robotik ve programlama kitlerini, Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti’nde bulmanız mümkün! Robot bilimine eğlenceli bir giriş sağlayacak bu ana okulu deney setleri, okul öncesi eğitim setleri arasında sıkça tercih edilen ürünler haline gelmiştir.


Siz de çocuklarınızın ilgisini çekecek setleri kategori sayfalarımızda yalnızca birkaç tıkla keşfedebilir, dönemsel indirim fırsatlarından da yararlanarak online alışveriş yapabilirsiniz!

Küçüklere Robotiği Sevdirecek Setleri Keşfedin!

Robotik Eğitim robotları kataloğumuzun bir parçası olan Okul Öncesi Robot Kitleri kategorisinde; QOBO Kodlama Kiti, Bee-Bot Okul Öncesi ve İlkokul Çocuklarına Yönelik Programlama Robotu, ve Primo Toys’un ekran bağımsız robotik kodlama ve oyun seti Primo Cubetto gibi ürünlere göz atabilirsiniz. Bu setleri tercih ederek, okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocuklarınızın robotik dünyasına eğlenceli bir adım atmalarına, programlama mantığını öğrenmelerine, mantıksal düşünme yetilerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.


Okul öncesi robotik ve programlama kitleri hakkında detaylı bilgi almak için, ilgili ürün sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz ve çocuklarınıza uygun gördüğünüz ürünleri Robot Sepeti güvencesiyle dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.