menü simgesi Tüm Kategoriler
Ortaokul Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Ortaokul Seviyesi Robotik Eğitim Kitleri

Ortaokul çağında çocuklarınız varsa ve onları geleceğin teknolojisi robotik ile tanıştırmanın eğlenceli ve etkili bir yolunu arıyorsanız, daha uzağa bakmanıza gerek yok! Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti’nin online kataloğunda, orta okul çağındaki çocuklara robotik prensipleri öğretmek ve robot yarışmalarına ve (robotik) sistem geliştirme adına bir temel olması için ideal eğitim setlerini keşfedebilirsiniz.

Robotiğe Etkili Bir Başlangıç İçin İdeal Setler

Online kataloğumuzda; Robotis, ArcBotics, Robobloq gibi markalar tarafından tasarlanmış, robotiğe ve programlamaya ilk adımı atacak olan gençler için son derece uygun olan çeşitli setleri detaylı bir biçimde inceleyebilir, kararınızı verebilirsiniz. Çocuklara mantıksal düşünme, takım çalışması, el becerileri gibi alanlarda çok katkı sağlayacak; onlara programlamayı eğlenceli bir şekilde öğretecek Robobloq Q-Scout Bluetooth Kodlama Kiti’ne göz atabilirsiniz. Ya da sadece ortaokul öğrencileri değil lise hatta üniversite çağındaki gençler tarafından da kullanılabilecek olan, robotik ve programlama öğrenimi için dünya üzerinde pek çok prestijli eğitim kurumunda da tercih edilen ünlü Sparki Kodlama Robotu’nu inceleyebilirsiniz. Ayrıca gençlere robot montajı ve robot programlama üzerinde pratik yapma şansı verecek Robotis Dream II 4 ve 5 eğitim kitlerini de inceleyebilirsiniz. (Robotis Dream II 4 ve 5 alınacaksa Robotis Dream II’nin önceki setleri de alınmış olmalıdır- ürün detay sayfalarında bu konuda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.)


Ortaokul öğrencileri için uygun eğitim kitleri hakkında daha fazla bilgi almak, çocuklarınıza nasıl katkı sağlayacaklarını görmek için ürün detay sayfalarına göz atabilir, bu sayfalardan ayrıca dilediğiniz ürünü güvenli ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz! Yeni ürünlerden ve dönemsel indirim avantajlarından haberdar olmak için, online mağazamızı takipte kalın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.