menü simgesi Tüm Kategoriler
Üniversite Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Üniversite Seviyesi Robotik Eğitim Kitleri

Robotik ve kodlama, eğlenceli ve faydalı hobiler olmalarının yanı sıra, profesyonel anlamda da değerlendirilebilecek alanlar. Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti’nin online kataloğunda, üniversitede öğrenim gören gençlere uygun robotik ve kodlama eğitim kitlerine göz atabilir, güvenle online alışveriş yapabilir, robot bilimi ve robot laboratuvarı için başlangıç seviyesi robot kitlerine hızlıca ulaşabilirsiniz

Üniversiteli Gençler İçin İdeal Setler!

Online mağazamız sayfalarında; üniversite çağındaki gençlerin ilgisini çekecek, onlara robotik ve programlamayı eğlenceli bir şekilde öğretecek setler yer alıyor. Robotis imzalı Engineer Kit 1 ve 2; öğrencilere farklı mimarilerde robotik yapılar oluşturabilme imkânı sunuyor, programlama için R+Task ve TinkerCAD üzerinde detaylı dersler içeriyor ve yalnızca eğitim değil, hobi ve robot yarışmaları için de ideal setler arasında yer alıyor. Kamera görüş sağlama, Python programlama ve 3D baskı ile yenilenebilme gibi özellikleri ile ön plana çıkan Robotis Engineer Kit 2 de, kullanıcılara farklı uygulama alanları sağlıyor. Bunları ve daha fazlasını online kataloğumuzda inceleyebilir, çocuklarınıza en uygun setleri yalnızca birkaç tıkla keşfedebilirsiniz.


Üniversite seviyesi kodlama ve robotik setler hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz modelleri 7/24 güvenli online alışveriş imkânıyla kolayca sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.