Tüm Kategoriler
Robotis

Robotis Play 700 OlloBot Scratch-PC versiyon (Motorize Robot Oyuncak)

Ürün Kodu : 01.01.084.031
3.406,61 TL + KDV
4.019,80 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ROBOTIS PLAY 700 Scratch (PC Versiyonu)  : ​ROBOTIS PLAY 700 + BT-410 Dongle

  ROBOTIS PLAY 700 Scratch paketi, PLAY 700 robot setinden ve PLAY 700 setinde bulunan BT-410'u ( Bluetooth haberleşme için UART haberleşme aygıtı) PC'ye bağlamak için gerekli olan BT-410 Dongle 'dan oluşmaktadır. BT-410 Dongle USB 2.0 arayüzü ile Bluetooth Low Energy 4.0 arayüzü arasında veri çevirimi işlemini yapar. Yani BT-410 Dongle PC'ye (master olarak çalışır) takıldığında bir BT-410 Slave cihaz bulur ve veri transferi için 1:1 eşleşir. 
  bt-410_dongle_01.png (124 KB)


  ROBOTIS PLAY 700 oyun seti sadece bir oyuncak olmaktan ziyade çocuğunuzun zihinsel gelişimini uyaracak;

  o  eğitici
  o  eğlendirici
  o  ilham verici

  ​takılıp sökülebilir ARABA, RÜZGARGÜLÜ ve farklı HAYVAN maketlerini (parçaları) içerir. STEAM eğitimi için uygundur! Bu set ile çocuğunuz farklı bacak sayısına sahip hayvanların ve farklı mekanik yapıların hareketini robotik olarak gerçekleştirirken, hem eğlenceli vakitler geçirecek hem de analitik ve yaratıcı düşünme becerisini arttıracaktır. Paket içerisinde 6 eğlenceli model bulunmaktadır. Bu birbirinden ilginç modellerin doğru şekilde monte edilmesiyle HAREKETLİ hayvan modellerini ve rüzgargülü gibi mekanik modelleri elde etmiş olursunuz!


  play-en-700gif.gif


   Öncelikle ROBOTIS PLAY serisinin özelliklerine bir göz atalım!

  • ROBOTIS PLAY farklı hayvanlara ve dinazorlara konfigüre edilebilir motorlu ve hareketli maketlerden oluşur. Bir oyun kiti içinde farklı birleştirme şekilleriyle 6 farklı maket oluşturulabilir.
  • ROBOTIS PLAY ile orman, okyanus ve dinazorlar gibi farklı temalar işlenmiştir. Bu şekilde çocuklar tema-bazlı tasarımlar yaparken farklı tecrübeler edinebilir ve yaratıcılıklarını geliştirebilirler.
  • ROBOTIS PLAY; Ollobot, Dinos, Pets gibi farklı setlere sahiptir!  Image result for ​ROBOTIS PLAY 700 OLLOBOT

  • Modüler ve hareketli yapı : Robotis PLAY oyuncakları bir aktuatör kullanarak hareket yeteneği kazanırlar. Kendi kendine hareket yeteneği kazanan model oyuncaklar çocuğunuzun uzaysal algılamasını geliştirecektir. Batarya, aktuatör (motor ve dişli sistemi), switch gibi parçaların doğru şekilde bir araya getirilmesi ise çocuğunuzda ilişki kurma yeteğinin ilerlemesine hız kazandırır!  ​​

  • ROBOTIS PLAY birçok farklı parçadan oluşur. Bu parçaların bir araya getirilmesi, tekrar tekrar sökülüp takılabilmesi yoğunlaşma gerektiren bir iştir. Çocuğunuz oyuncak modellerimizle neşeli dakikalar geçirirken konsantre olabilme düzeyi de yükselecek, dikkat gerektiren işlerde başarı düzeyi artacaktır!

   
  ...VE ROBOTIS PLAY 700 OLLOBOT!!!


  Robotis, müşterilerine bütçe-dostu cep yakmayan ürünler sunmaya devam ediyor. ROBOTIS PLAY 700 OLLOBOT, çocuğunuzda erken yaşlarda robotlara karşı heyecan uyandırmanın en iyi yoludur. Bu setle çocuğunuz  hareket edebilen hayvan ve ayrıca rüzgargülü gibi robotik yapılarla  tanışmış olacak. Kit, çok sayıda montaj elemanı ve işlemleri kolaylaştıran montaj kılavuzu ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Ayrıca indirilebilir, interaktif 3D montajlama talimatlarını ROBOPlus Design uygulamasında bulabilirsiniz!!!

  ROBOTIS PLAY 700, Bluetooth 4.0 (BT-410) bağlantısına sahiptir. 

  R+Scratch ile Programlama


  R+ Yazılımı, Robotis DREAM II School Set ürününü blok tabanlı programlayabilmek için tasarlanmıştır. Özel olarak tasarlanan bloklar CM-50 robot beyni ile tam uyumludur.
  R+ Yazılımı, Scratch deneyiminine göre daha konforlu bir arabirime sahiptir ve robotik programlama uygun fonksiyonları yerine getirecek özel blokları mevcuttur.
  R+ Yazılımı, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirlebilmektedir.  Montaj kılavuzunda, montajlanma adımları anlatılan robotlar:

  o  Yavru köpek (Tekerlek üzerinde hareket, uzaktan kontrol, çizgi izleme, çizgiden kaçma)
  o  Akrep (8 ayak üzerinde yürüme, uzaktan kontrol, çizgi izleme, ses ile konrol)
  o  Ayı (Titremeler ve ses ile bir bara tırmanır)

  o  Kuş (Eğim veya ışık algılama ile hareket eder)
  o  Rüzgargülü ( Tek tekerle hareket)
  o  Araba (Tekerlek üzerinde hareket,uzaktan kontrol)
   
  ROBOTIS PLAY 700 OLLOBOT çocuğunuza alabileceğiniz en iyi hediyelerden biridir!

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.