Tüm Kategoriler
robobloq

Robobloq Feelin Code (İletken Nesneleri, Klavye - Touchpad gibi Kullanın!)

Ürün Kodu : 02.07.021.068
1.049,13 TL + KDV
1.258,96 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Robobloq Feelin Code (İletken Nesneleri Klavye - Touchpad gibi Kullanın! - TAK ÇALIŞTIR ve OYNAT STEM SETİ)


  Feeling Code Kiti nedir?

  Robobloq Feeling Code STEM set, herhangi iletken bir nesneyi bir tuş takımı veya toucpad gibi kullanmanızı sağlayan ve herhangi bir yazılım olmadan kullanım sağlayan bir tak çalıştır stem eğitim kitidir. İletken nesneleri Feelin Code kartı ile bağladıktan sonra kite ait uygulama üzerinden üretilen sesleri takip edebilirsiniz! 6+ yaş için uygun olan bu set çocukların (ve büyüklerin) yeni şeyler keşfetmesini sağlayan kenin yap (DIY) set mantığında bir pratik öürenim setidir.

  Feelin Cod Kiti nasıl çalışır?

  feelin-code-app.jpg (32 KB)

  Birçok gıda ürünü elektriksel olarak iletkendir örneğin; marshmallow, jöle, makarna ve peynirin yanı sıra çoğu meyve ve sebze çeşidi gibi... Feelin Kod Kiti, bu objeleri tuş vuruşlarına dönüştürmenize ve bir web uygulaması üzerinden sonucu görmenize olanak tanır.

  Kim tuşlar yerine muz kullanarak piyano çalmak istemez ki :) Ayrıca iki farklı kişi parmaklarına dokunduğunuzda ses çıkaran davullar yaratabilir veya kağıt üzerine çizilmiş çizgileri bir oyun kumandasına dönüştürebilir.

  Kit üzerinde en önemli parça joystick benzeri olan kontrol kartıdır. Kart üzerinde "boşluk", "tıklama", yön tuşları, elektriksel toprak ucu vb fonksiyonlar için iletken padler mevcuttur, krokodilleri bu alanlara bağlayın uygulamayı açın işte hepsi bu!

  Programlama bilgisi gerekir mi?

  Feelin Code kiti kullanımı için hiçbir programlama bilgisine gerek yoktur. Bununla birlikte feelin code kiti blok programlamaya da uygun yapıdadır bu şekilde kullanmak isteyenler için de elverişli bir mimari sunar.

  Feeling Code pratik deneyimleme ile sonuçları görmenizi sağlar!

  feelin-code-alyan-anahtar.jpg (27 KB)

  FEELIN CODE KIT öğrenmeyi kolaylaştırır ve öğrencilerin gerçek dünyada STEM becerilerini geliştirmelerine ve uygulamalarına izin vererek bilim, teknoloji, mühendislik yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Aşağıdaki nesneleri kitinize bağlayarak sonuçlar elde etmeye çalışın:

  • Kurşun kalemden çıkan grafit iletkendir. Düz bir yüzeye kalın, koyu çizgiler çizin ve krokodil klipsinin ucunu çizgilere dokundurun.

  • Folyo ve diğer metal nesneler dokunma algılamada iyi sonuç verir. Madeni paralar, mıknatıslar, somun ve cıvatalar, çatal ve bıçaklar ya da tencere ve tavaları deneyin.

  • Plaj topları, kağıt tabaklar, karton kutular, çeşitli yumuşak ve sert köpük türleri, Lego™ tuğlaları, plastik saklama kutuları, doldurulmuş hayvanlar ve diğer oyuncaklar, şapkalar ve diğer giysi parçaları, kumaş, ip, iplik, elastik ve kağıt gibi günlük eşyaları test etmeyi deneyin.

  Paket İçeriği


  feelin-code-icindekiler.jpg (35 KB)1- Feeling code kartı

  2- Kulanım kılavuzu

  3- USB kablo

  4- Krokodil x6

  5- El bilek bandı

  Bağlantılar


  Feelin Code Robobloq Sayfası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.