- EF04015

Octopus Non-invasive AC current sensor TA12-100 Brick

Ürün Kod: 10.11.027.006
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • OCTOPUS NON-İNVAZİF AC AKIM SENSÖRÜ TA12-100 Brick  Diğer transformatörler gibi, akım transformatörü (CT) de birincil sargı, ikincil sargı ve manyetik bir çekirdekten oluşur. Tüm bina akımlarının veya ana kol akımlarının izlenmesinde birincil sargı yerine canlı veya nötr hat geçer. İkincil sargı ise bir çok sarımdan oluşmuştur ve transformatör kılıfıyla sarılmıştır. Birincil sargıdan geçen alternatif akım çekirdek üzerinde bir manyetik alan oluşturur ve bu manyetk alan ikincil sargıda bir akım indükler.TA12-100 sensöründe ise üzerindeki akım ölçülmek istenen kablo sensörünün üzerindeki delikten geçirilir; lehimlenmiş bağlantı uçlarında (sekonder) ise çevirim oranında küçültülmüş akım okunacaktır.

  Octopus Non-invasive AC akım sensör modülü, akım algılama elamanı (TA-12-100) göz önüne alındığında, bir ammetre, akım sensörü veya bir transformatör olarak düşünülebilir. Bu modül tüm Arduino geliştirme kartları, Arduino shieldlar veya Freaduino (Freaduino UNO) kartlar ile uyumlu olarak çalışabilir. Analog sinyal çıkışı olarak S. GND, 5V pinlerine sahip bir konnektör üzerindeki S pini kullanılmaktadır. Ayrıca, Octopus Non-invasive AC akım sensör modülü kısa tepki süresine ve yükseke hassasiyete sahiptir. Çalışma şartlarında kullanıldığı sürece uzun kullanım ömrüne sahip olduğu görülecektir.
  UYGULAMA ALANLARI

  Akım ölçüm için oldukça uygun bir yapıdır
  AC motorlar için izleme ve koruma
  Yıldırım koruma ekipmanları
  Hava kompresörü
  ÖZET

  Giriş akımı: 0~5A AC
  Çalışma frekansı: 20Hz - 20kHz
  Doğrusallıktan sapma:±%0.3
  Çevirim oranı: 1000:1
  Çalışma sıcaklığı: -55 derece - +85 derece
  Dielektrik güç: 6000V AC/60s
  Yük direnci: 200ohm

  GÖRSELLER ve DÖKÜMANTASYON  robotsepeti.com fonksiyonel ve ihtiyaca uygun Elecfreaks ürünleriyle size en uygun çözümleri sunar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.