menü simgesi Tüm Kategoriler
İş Asistanı Robotlar Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

İş Asistanı Robotlar

Türkiye’nin robot mağazası Robot Sepeti’nin online mağazasında, robotik projeleriniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün ve aksesuarları bulabilirsiniz. İş Asistanı Robotlar kategorisi sayfalarında da, Robotis gibi güvenilir markaların robot (dijital) asistanlarını farklı alanlarda eğitebilir ve işinizin bir bölümünde robot asistanınızdan yardım alabilir ve projelerinizden daha efektif sonuçlar elde edebilirsiniz

Hem Amatör Hem Profesyonel Projelere Uygun Tasarımlar

İş Asistanı Robotlar kataloğumuzda; amatör/eğitim amaçlı kullanabileceğiniz gibi profesyonel çeşitli projelerinizde de tercih edebileceğiniz robot kol platformlarını ve daha fazlasını bulmanız mümkün. İki kollu robot sistemleri odaklı tasarım çalışmalarında olduğu gibi çeşitli mobil robot projelerinde de sıklıkla tercih edilen, endüstriyel otomasyonda da kullanılabilen, Dynamixel Pro H serisi servo ile donatılmış 3 eklemden oluşup 6 serbestlik derecesine sahip olan Robotis OpenManipulator-PRO robot kol platformu gibi tasarımları bu sayfalarda inceleyebilir, projelerinize uygun alternatifleri bulabilirsiniz.


Ürünlerimiz ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilir, dilediğiniz tasarımları güvenli online alışveriş imkânıyla 7/24 yalnızca birkaç tıkla sipariş verebilirsiniz. Yeni tasarımlardan ve dönemsel indirim avantajlarından anında haberdar olmak için, online mağazamızı takipte kalın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.