menü simgesi Tüm Kategoriler
Araştırma Robotu Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Araştırma Robotları

Otonom araçlar, robot kolları, eğitim – ARGE robotları ve daha fazlası… Araştırma Robotları kataloğumuzda, üniversite ve lise robot laboratuvarı (Robotics lab) için makine öğrenmesi, yapay zeka robot programlam disiplinlerinde çalışmak için kapalı ve açık ortamda kullanılabilen robot setlerini bulabilir, uygun fiyatlarla online alışveriş yapabilirsiniz!

Projelerinize Uygun Araştırma Robotları Robot Sepeti’nde!

Türkiye’nin robotik mağazası Robot Sepeti sayfalarında, çeşitli projelerinizde kullanabileceğiniz, kendinizi robotik alanında geliştirmek için de tercih edebileceğiniz; Robotis, RobotGeek, uFactory gibi sektör lideri markaların imzasını taşıyan araştırma robot setlerini bulabilirsiniz. Kullanımı kolay bir robot kol/manipülatör platformu olan Robotis OpenMANIPULATOR-X; eğitim, eğlence ya da sanat amacıyla kullanılabilecek -ayrıca kişisel asistan olarak da tercih edilebilecek- uArm Swift Pro çok amaçlı robot kolu; navigasyon, sürü kontrol, yapay zeka odaklı eğitim ve ARGE robotu Koala 2.5 modelini ve çok daha fazlasını bu sayfalarda keşfetmeniz mümkün.


Araştırma robotları, teknik özellikleri ve kullanım alanları hakkında çok daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili ürün detay sayfalarına göz atabilirsiniz. Projelerinize uygun bulduğunuz modelleri güvenli online alışveriş imkânıyla dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden yalnızca birkaç tıkla kolayca sipariş vermeniz mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.