pop-up-rev1.jpg (738 KB)
 - EF04011

Octopus Touch PAD Sensor

Ürün Kod: 10.14.027.007
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • OCTOPUS TOUCHPAD (DOKUNMA) SENSÖRÜ


  Octopus Touchpad Sensör, TTP223-BA6 kapasitif temas algılama çipi ile oluşturulmuş bir brick kartıdır. TTP223-BA6, 'touchpad'den gelen sinyalleri algılar. Bu entegrenin kullanımıyla klasik basmalı butonlar yerini farklı ebatlardaki 'touchpad'lere bırakmıştır. Düşük güç tüketimi ve geniş çalışma aralığı DC ve AC uygulamalarda öne çıkan özelliklerdir. Octopus Touchpad Sensör basit bir devre tasarımına sahiptir ve 4 çalışma moduna sahiptir. Octopus Touchpad Sensörün 3 numaralı pinine bağlanacak değişken bir kapasitans (0 ~ 50pf arası ve sıcaklık değişim katsayısı düşük olmalı) ile hasssaslık ayarı yapılabilir fakar kart üzerinde bu bağlantı yoktur.

  touch PAD-elecfreaks.png (4 KB)

     Octopus Touch PAD Sensör kartı 3.3 Vdc - 5 Vdc aralığında çalışır. Bağlantı arayüzü (siyah konnektör), G (Gnd), V (Vcc) ve S (Sinyal) uçlarından oluşur. Octopus Touch PAD Sensör kartı üzerinde yer alan 3.2mm'lik vidalama ve konumlama delikleriyle diğer kartlara veya dilenen başka yerlere kolaylıkla montajlama yapılabilir. Octopus Touch PAD Sensör kartı Freaduino sensor shield aracılığıyla Arduino geliştirme kartlarına bağlanabilir veya doğrudan Octopus brick arayüzü olan Arduino UNO kartına takılabilir.  KULLANIM ALANLARI

  Mikrodalga fırınlar
  Çamaşı makinaları
  Buzdolapları
  Elektronik göstergeler
  Elektronik saatler
  Oyuncaklar
  Tüketici elektroniği

  ​​ÖZET

  Pin tanımı: S (Sinyal), V (Vcc), G (Gnd)
  Çalışma gerilimi: 2 Vdc - 5.5 Vdc
  Tak&Çalıştır şeklinde kolay kullanım
  Ayarlanabilir hassasiyet
  Sensör enerjilendikten sonra 0.5 saniyelik kararlı hala geçme gecikmesi
  Oto-kalibrasyon özelliği
  Uzun çalışma ömrü
  Ebatlar: 19mm X 27mm
  Gönderi içeriği: Octopus Touch PAD Sensor ve sensör bağlantı kablosu   robotsepeti.com fonksiyonel ve ihtiyaca uygun Elecfreaks ürünleriyle size en uygun çözümleri sunar!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.