NEMA 23 Hibrit Step Motor Unipolar/Bipolar 200adım, 7.4V, 1A/Faz PL-1472 (SY57STH56-1006A)
Ürün Kodu : 10.06.076.015
2.138,96 TL + KDV
2.566,75 TL (KDV Dahil)
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Hibrit Step Motor, Unipolar/Bipolar , 200 Adım/Dönme, 56x56mm, 7.4V 1A / Faz (SY57STH56-1006A)
    NEMA-23 (boyutlu) Pololu Unipolar/Bipolar 200 Adım step (adım) motor, 200 adım/devir çözünürlükle her adımda 1.8° tarayan yüksek torklu bir motordur. Ürün hem unipolar hem de bipolar olarak kullanılabilir ve unipolar ve bipolar motor kontrol kartlarıyla çalışabilir. Her faz 7.4V gerilimle 1000 mA akım çeker ve motorun 9 kg.cm'lik bir tutma torku üretmesini sağlar. Ürün, açık uçlarla sonlanan 6 renk kodlu kabloya sahiptir. Motor unipolar olarak kullanılırken 6 kablonun hepsi kullanılmaktadır.Ancak bipolar ve sürücü ile sürülmek istenirse orta nokta bağlantıları olan sarı ve beyaz uçlar bağlanmadan bırakılabilir. Kırmızı-mavi uçlar bir sargıya erişim sağlarken siyah-yeşil uçlar diğer sargıya/bobine erişim sağlar (Aşağıdaki resim: brakete montajlı motor). Pololu tarafından ürünün bipolar kullanımı tavsiye edilmektedir.
    Ürün, hareket hassasiyeti gerektiren uygulamalarda kullanılabilir:
    --> Yazıcılar
    --> CNC makineleri
    --> 3B yazıcı / prototipleme makineleri (örneğin, RepRap)
    --> Lazer kesiciler
    --> Doğrusal aktüatörler
    --> Sabit sürücüler
    Ürün Özeti
    o  Kesit - Boy Ölçüleri: 56.4mm x 56.4mm  × 56mm(boy, şaft hariç)
    o  Ağırlık: 700 g
    o  Mil çapı: 6.35 mm “D”
    Devir başına adım: 200
    o  Çekilen akım:  1000 mA (sargı başına)
    o  Çalışma gerilimi : 7.4 V
    o  Direnç:  7.4 Ω (bobin başına)
    o  Tutma torku: 9 kg-cm
    o  Endüktans:  10 mH (sargı başına)
    o  Kablo uzunluğu: 30 cm (12 ″)
    Kablo uç sayısı: 4
    İki bilyeli rulman tarafından desteklenen çıkış mili
    Aşağıdaki diyagram, step motor boyutlarını mm olarak göstermektedir. Çıkış mili 19 mm uzunluğa ve 6.35mm kesite sahiptir. 6.35mm kesitten 0.5mm ölçüsünde düzleştirme yapılmıştır (D-şekilli).