NEMA 17 Step Motor: Bipolar, 200 Adım, 42×38mm, 2.8V, PL-2267 (SY42STH38-1684A)
Ürün Kodu : T12432
976,48 TL + KDV
1.171,78 TL (KDV Dahil)
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • NEMA 17 Step Motor: Bipolar, 200 Adım, 42×38mm, 2.8V, 3.7kg.cm, PL-2267 (SY42STH38-1684A)
    NEMA 17 Step Motor, 1,8° adım açısına (200 adım/devir) sahiptir. Her faz, 2,8 V'ta 1.7 A çekerek 3.7 kg-cm (51 oz-in) tutma torku sağlar. Motor, çıplak uçlu dört renk kodlu kabloya sahiptir: siyah ve yeşil bir bobine, kırmızı ve mavi diğer bobine bağlanır. Bir çift uygun H köprüsü (her bobin için bir tane) ile kontrol edilebilir, ancak bipolar step motor sürücüsü veya Tic Step Motor Kontrol kartlarından biri kullanım için önerilmetedir.. Özellikle, Tics altı farklı arayüzü (USB, TTL seri, I²C, RC, analog voltajlar ve dördün enkoder) desteklediği ve ücretsiz yapılandırma yardımcı programımızla USB üzerinden yapılandırılabildiği için kontrolü kolaylaştırır.
    Yazıcılar
    CNC makineleri
    3D yazıcı/prototip makineleri (ör. RepRap)
    Lazer kesiciler
    Al ve yerleştir makineleri
    Doğrusal aktüatörler
    Sabit sürücüler
    NEMA 17 Step Motor Teknik Özellikler
    • Boyut: 42.3 mm kare × 38 mm, mil dahil değil (NEMA 17)
    • Ağırlık: 285 g
    • Mil çapı: 5 mm - Yuvarlak
    • Devir başına adım: 200
    • Akım değeri: Bobin başına 1.7A
    • Gerilim derecesi: 2.8 V
    • Direnç: bobin başına 1.65 Ω
    • Tutma torku: 3.7 kg-cm
    • Endüktans: bobin başına 3.2 mH