Tower Pro SG90

Tower Pro SG90 RC Mini Servo Motor - 9g

Ürün Kod: 03.03.104.008
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tower Pro SG90 RC Analog Mini Servo Motor  Tower Pro SG90, küçük alanlarda tercih edilebilecek mini bir analog DC servo motordur. Tower Pro SG90 servo motor Arduino veya Raspberry Pi ile kontrol edilebilir. Uzaktan kumandalı ( RC ) mini araba, uçak, helikopter gibi modellerde hafifliği ve daha düşük enerji gereksinimiyle ön plana çıkar. Servo şaftı, her iki yönde 90 derece olacak şekilde 180 derece dönme sağlayabilir.

  Evrensel "S" tipi konektör; Futaba, JR, Hitec, GWS, Cirrus, Blue Bird, Blue Arrow dahil çoğu receiver ile uyumludur.

  Birden fazla servo motoru farklı şekillerde kontrol edebilmek Pololu maestro kartlarına ( 12-18-24 kanallı ) buradan ulaşabilirsiniz!


  Robotsepeti'ndeki diğer servo motor çeşitleri  Servo motorlar dc, ac ve step motorlar ile oluşturlabilen ve bir geri besleme sinyali ile hız, tork, pozisyon kontrolü sağlayan kompak motorlardır. RC hobi servo uygulamaları için potansiyometre kontrollü basit Futuba, Tower Pro gibi servolar tercih edilebilir.

  Ancak daha farklı uygulamalar için robotsepeti.com Lineer servo motorlarla ( Actuonix, Mighty Zap ) Dynamixel Akıllı servo motorları sizlere sunmaktadır. Bu motorlardan ihtiyacınıza göre çok farklı hız ve tork değeri kombinasyonlarını seçebilirsiniz. Ayrıca lineer servo motorlarda limit anahtarlı, potansiyometreli, dahili kontrolcüye sahip veya RC tip kontrolcüye sahip kontrolcüye sahip tipleri seçebilirsiniz.


  Servo Motor Özellikleri ( ÖZET )


   Boyut:  23×12.2x29mm
  o  Ağırlık: 9g

   Dijital mi (?) : Hayır
   Hız @ 4.8V:  0.12 sn / 60 ° 
   Stall torku @ 4.8V: 1.8kg/cm
  o  Ölü bant genişliği: 1 us
   Çalışma gerilimi aralığı: 4.8V
   Dişli : POM
   Servo konektör ucu: JR ( Futuba uyumlu )
   Kablo uzunluğu: 25 cm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.