menü simgesi Tüm Kategoriler
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Seeed Studio

Robotik veya elektronik sistemlerin ve medikal cihazların geliştirilmesi için kullanılabilecek olan Seeed Studio marka ürünler, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Seeed Studio marka kataloğunda; renk, ses, sıcaklık ve nem gibi çeşitli sensör modellerinin yanı sıra bataryaların otomatik şarj edilmelerini sağlayan solar şarj modülleri ve yüksek güç ihtiyaçlarını karşılayan güç konektörleri gibi birçok alan ve amaç için kullanılabilecek olan ürünler yer almaktadır.  Robot uygulamalarının geliştirilmesinde rol oynayan Seed Studio marka ürünler, kullanıcılarına çok çeşitli donanım platformları ve sensör modülleri sunmaktadır. Sistem tasarımında kullanılan bu ürünler, robotların daha kullanışlı ve kapsamlı hale gelmelerini sağlamaktadır.

Eğer siz de robot tasarımlarınızı zenginleştirmek ve daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız, Robot Sepeti online sayfalarında bulunan Seeed Studio marka ürünlerini detaylıca inceleyebilir; projenize uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.