menü simgesi Tüm Kategoriler
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

SoftBank Robotics Marka Ürünler

Araştırma çalışmalarında, eğitim faaliyetlerinde, sağlık ve hizmet sektörlerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan SoftBank Robotics marka insansı robotlar, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

SoftBank Robotics marka insansı robotlar; insan hayatını kolaylaştıran, yüzleri ve temel insani duyguları tanıyabilen, dokunmatik ekranı aracılığıyla iletişim kurabilen programlanabilir yapay zekâ ürünlerdir. Algılayıcıları sayesinde sesli ve görüntülü olarak farklı şekillerde iletişimi mümkün kılan yapay zekâ robotlar; vücut dilini analiz ederek karşısındaki insanın durumuna göre hareket edebilen ve ziyaretçileri karşılama, bilgilendirme ve eğlendirme gibi hizmetler için şirketler ve sağlık merkezleri tarafından asistan olarak kullanılabilen ürünlerdir.

İnsan duygularını, kişilik özelliklerini ve alışkanlıklarını analiz edebilen NAO ve PEPPER insansı robot platformları hakkında detaylı bilgi edinmek için Robot Sepeti sayfalarında bulunan SoftBank Robotics marka kategorisini ziyaret edebilir; beğendiğiniz modelleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçenekleriyle günün her saati kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.