- 2806

Pololu 4 Kanal RC Servo Çoklayıcı (Montajlı)

Ürün Kod: T5017
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Pololu 4 Kanal RC Servo Çoklayıcı (Montajlı)  Pololu 4 Kanallı RC Servo Çoklayıcı (Mux), giriş seçici olarak ayrı bir yardımcı kanal kullanılarak iki bağımsız kaynak arasında servo kontrolünün kolayca değiştirilmesini sağlamak için standart hobi radio kontrol (RC) sistemleri ve servo kontrol cihazlarıyla birlikte kullanılabilir. Servo Çoklayıcı, iki olası kontrol kaynağınızın olduğu ve oluşturulan yapı çalışır haldeyken bunlar arasında geçiş yapmak istediğiniz uygulamalar için idealdir. Örneğin, iki RC alıcısını aynı servo grubuna veya elektronik hız denetleyicisine (ESC'ler) bağlayabilir ve master vericinin, kontrolün master veya yardımcı vericide olup olmadığına karar vermesini sağlayabilirsiniz.


  Bir başka olası uygulama, bir RC alıcısı ve bir servo denetleyici arasında çoklamayı içerecektir; bu tür kontrol bir dizi servonun otonom ve manuel kontrolü arasında geçiş yapmanıza izin verecektir. 
  pololu-servo-mux.jpg (33 KB)
  RC çoklayıcı, SEL etiketli kanaldaki gelen RC darbelerinin genişliğini ölçer ve bulduğu değeri kullanıcı tarafından konfigüre edilebilir eşik değeri (±64 μs histerisizle) ile karşılaştırır. Buna göre çıklayıcıya giren master (M1–M4) veya slave (S1–S4) girişlerinden hangisinin çoklayıcının çıkış (OUT1–OUT4) kanallarında görüneceğini belirler. Varsayılan olarak, eşik değer yaklaşık olarak 1700 us'dir ve slave girişler yalnızca SEL üzerindeki darbeler bu eşiğin üstünde olduğunda seçilir.

  SEL kanalındaki RC sinyali kaybolduğunda veya geçersiz olduğunda, isteğe bağlı FAILMODE jumperı çıkış davranışını belirler. Jumper iletim durumunda değilse, master girişler kontrol sağlayacaktır. Jumper iletim durumunda ise, çıkış kanalları "low"a sürülür ve SEL kanalındaki sinyal geçersiz kaldığı (invalid) sürece "low" düzeyinde kalır. RC çoklayıcı, sinyal iyi olduğunda düşük bir GOOD' sinyali çıkışına sahiptir (bu sinyale FAILMODE jumperının üst / sekizgen padi yoluyla erişilebilir.

  Çoklayıcı, SEL kanalı üzerindeki RC sinyalini, 10–330 Hz pals ve 0,5-2,5 ms pals genişliğine sahip olması durumunda geçerli olarak değerlendirir.

  SEL, M1 – M4 ve OUT1 – OUT4 kanallarının güç pinlerinin hepsi aynı VM hattına bağlanır ve mux bu pinlerden gücünü alır. S1 – S4 girişlerinin güç pinleri VS rayı üzerinde birbirine bağlanır ancak kart tarafından kullanılmaz.

  Ürün Özeti

  Boyutlar: 0.97″ × 0.97″
  Ağırlık: 4.3g
  Minimum Çalışma Voltajı:2.5V
  Maksimum Çalışma voltajı: 16V

  Ürün header bağlantıları lehimlenmiş olarak gönderilir.  Dokümantasyon


  Kullanım Kılavuzu


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.