- Workshop Set

LittleBits Workshop Set

Ürün Kod: 01.03.050.011
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Workshop Set(STEM/STEAM Sınıf Seti)

  LittleBits'in STEM/STEAM seti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: Workshop SetBu set ile sınıf ortamında öğrencilere kendi buluşlarını gerçekleştirerek STEM/STEAM becerilerini geliştirebilirsiniz.
   
  Workshop Set(STEM/STEAM Sınıf Seti) Nedir?

  Workshop Set(STEM/STEAM Sınıf Seti), 8 yaşından itibaren öğrencilerin kendi buluşlarını gerçekleştirmesi ve STEM/STEAM becerilerini geliştirmeleri için oluşturulmuş kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ve mekanik parçalar ile öğrenciler hayallerindeki projeleri gerçekleştirebilirler. Workshop Set 16 öğrencinin aynı anda çalışabileceği geniş bir içeriğe sahiptir. Herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, maker ve elektroniğe meraklı her bireyin rahatlıkla uygulama geliştirebileceği bir elektronik devre kitidir.
   
  Workshop Set(STEM/STEAM Sınıf Seti) ne tür özelliklere sahiptir?

   • Workshop Set(STEM/STEAM Sınıf Seti) elektronik ve maker hareketine merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. littleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz. 

  • Türkçe Eğitim Müfredatı

  • Sizler için hazırlamış olduğumuz 165 sayfalık Türkçe Eğitim Müfredatı sayesinde ekipmanları tanıma ve uygulama yapma konusunda kaynak sıkıntısı yaşamadan projelerinizi geliştirebilirsiniz.
   
  KİT İÇERİĞİ

  1 x Türkçe Müfredatlı Kitap
  8 x Güç modülü
  8 x 9v Pil
  8 x Pil güç kablosu
  8 x Dc motor modülü
  8 x Dc motor 
  8 x Uzun led modülü
  8 x Sayıcı modülü
  8 x Servo modülü
  8 x Servo motor 
  8 x Fan modülü
  8 x Fan
  8 x Buzzer modülü
  8 x Rgb led modülü
  8 x Işık sensörü modülü
  8 x Pulse modülü
  8 x Potansiyometre modülü
  8 x Basınç sensörü modülü
  8 x Sıcaklık sensörü modülü
  8 x Eşik modülü
  8 x Buton modülü
  8 x İnvertör modülü
  8 x Çatal modülü
  16 x Kablo uzatıcı modülü
  8 x Kilit modülü
  16 x Plastik tornavida
  8 x Montaj plaketi
  Montaj bağlantı aparatları


  Elektronikte yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir Workshop set ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.