Tüm Kategoriler
LittleBits GIZMOS & GADGETS KIT

LittleBits Gizmos & Gadgets Kit

Ürün Kodu : 01.03.050.006
Marka Görseli
4.544,07 TL + KDV
5.362,00 TL (KDV Dahil)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • LittleBits GIZMOS & GADGETS KIT


  LittleBits'in STEM/STEAM seti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: GIZMOS & GADGETS KIT. Bu set ile kendi buluşlarınızı gerçekleştirerek STEM/STEAM becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca bluetooth modülü sayesinde yaptığınız uygulamaları akıllı cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz.

   

  GIZMOS & GADGETS KIT Nedir?


  GIZMOS & GADGETS KIT, kendi buluşlarınızı gerçekleştirmek ve STEM/STEAM becerilerinizi geliştirmek için oluşturulmuş kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ve mekanik parçalar ile hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz.  GIZMOS & GADGETS KIT 8 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, maker ve elektroniğe meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.

  GIZMOS & GADGETS KIT ne tür özelliklere sahiptir?


  GIZMOS & GADGETS KIT elektronik ve maker hareketine merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Kit içerisinden çıkan bluetooth modülü ile yaptığınız uygulamaları akıllı cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz. LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz.

  Eğitim Müfredatı


  LittleBits'in hazırlamış olduğu eğitim müfredatı sayesinde eğitmenler sıfırdan müfredat hazırlama gereksinimi duymadan müfredatı indirerek hemen uygulama yapmaya başlayabilirler.  Müfredatı linkten indirebilirsiniz.

   

  GIZMOS & GADGETS KIT ile kullanabileceğim yazılımlar nelerdir?


  GIZMOS & GADGETS KIT içerisinden çıkan bluetooth modülü sayesinde yaptığınız uygulamaları akıllı cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz. littleBits'in geliştirdiği kontrol uygulaması ile bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan yaptığınız uygulamayı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. kullanabilmek için herhangi bir programlama dili bilmenize gerek yoktur. 

  KİT İÇERİĞİ


  2 x Bluetooth modülü

  1 x Güç modülü

  1 x Led dizini modülü

  1 x Buzzer modülü

  1 x Işık sensörü modülü

  1 x Potansiyometre modülü

  1 x Servo kontrol modülü

  1 x Servo motor

  3 x Servo aparatı

  2 x Dc motor modülü

  2 x Dc motor

  1 x Fan modülü

  1 x Fan

  1 x Kablo Uzatıcı modülü

  1 x Dağıtıcı modülü

  1 x 9v Pil

  1 x Pil güç kablosu

  2 x Montaj plaketi

  3 x Tekerlek

       Montaj bağlantı aparatları

       Plastik tornavida

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.