- CODE KIT

LittleBits Code Kit

Ürün Kod: 01.03.050.004
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • CODE KIT

  LittleBits'in ELEKTRONİK-KODLAMA seti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: CODE KITBu set ile kendi buluşlarınızı gerçekleştirerek ELEKTRONİK-KODLAMA becerilerinizi geliştirebilirsiniz.
   
  CODE KIT Nedir?

  CODE KIT, kendi buluşlarınızı gerçekleştirmek ve elektronik-kodlama becerilerinizi geliştirmek için oluşturulmuş kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ve mekanik parçalar ile hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz. CODE KIT 8 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, elektronik ve kodlamaya meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.
   
   • CODE KIT ne tür özelliklere sahiptir?

   • CODE KIT elektronik ve kodlamaya merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. hiçbir deneyime ihtiyaç duymadan Google tarafından geliştirilen blockly tabanlı programlama ile oyun tasarımı yaparak kodlamayı öğrenebilirsiniz. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. littleBits online uygulaması içerisinde bulunan binlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz. 

  • Eğitim Müfredatı

  • LittleBits'in hazırlamış olduğu eğitim müfredatı sayesinde eğitmenler sıfırdan müfredat hazırlama gereksinimi duymadan set içerisinden çıkan müfredatla hemen uygulama yapmaya başlayabilirler.  Ayrıca LittleBits'in internet sitesinden binlerce örnek uygulamaya ulaşarak çok geniş bir uygulama içeriğine sahip  olabilirler. Kodlama yapmak için gerekli programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
  • Link:https://shop.littlebits.cc/pages/code-kit-download
   
  KİT İÇERİĞİ

  1 x Usb güç modülü
  1 x Potansiyometre modülü
  1 x Basınç sensörü modülü
  3 x Kablo uzatıcı modülü
  1 x codeBit modülü
  1 x Servo kontrol modülü
  1 x Servo motor
  1 x Led matris modülü
  2 x Buton modülü
  1 x Lineer potansiyometre modülü
  1 x Ses sensörü modülü
  1 x Çoklayıcı modülü
  1 x Buton modülü
  1 x Led dizini modülü
  1 x Hoparlör modülü
  1 x AC Adaptör
  2 x USB kablo
  1 x Şarj edilebilir pil
  1 x Servo montaj aparatı
  1 x codeBit dongle
  1 x AC adaptör dönüştürücü
  1 x Montaj plaketi
  2 x Servo aparatları
  Montaj bağlantı aparatları


  ÜRÜN VİDEOSU  Elektronikte ve kodlamada yeni olmanızın bir önemi yok! robotsepeti.com ile elde edeceğeniz bir CODE KIT ile kısa süre içinde kendi elektronik devrenizi yapabilir veya projelerinizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz!


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.