menü simgesi Tüm Kategoriler
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Voltera

Hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürmek, prototipler oluşturmak, baskı hazırlamak ve çok daha fazlası için ihtiyacınız olan Voltera ürünlerini Robot Sepeti’nin bu sayfasında inceleyebilir, size hitap edecek olan ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Lehim teli, kelebek vidalar, lehim pastası kartuşları, temizleme pedleri, PCB baskı için substratlar, baskı kiti, delme kafası ve prototip oluşturmada işinize yaracak daha pek çok Voltera ürünü, sitemizde sizleri bekliyor. Bu sayfada, delme kafasının dahil olduğu bir baskı devre kiti bulabileceğiniz gibi, sadece delme kafası veya delme kafası içermeyen baskı kitini de ihtiyacınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Voltera başlangıç paketi PCB üretim sarf malzemeleri sayesinde, paket içindeki ürünleri tek tek almaya göre %10 tasarruf sağlayabilir, Arduino Uno Template şablon kartlar ile hızlı bir başlangıç yaparak zamandan kazanabilirsiniz.

Baskı yapmak, prototipler meydana getirmek için yardımcı ürünlere ihtiyacınız varsa onlarca Voltera ürününe Robot Sepeti ile kolay ve güvenli bir şekilde tek tık ile sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.