Tüm Kategoriler
Voltaj Regülatörü Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Voltaj Regülatörleri

Pozitif ve negatif gerilim çıkışı sağlayan modelleri ile elektrik devrelerinde ihtiyaç duyulan gerilim değerini kolay bir şekilde elde etmeyi mümkün kılan voltaj regülatörleri, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

78 ve 79 serisi modelleri bulunan voltaj regülatörleri; medikal cihazlarda, bilgisayar sistemlerinde ve farklı pek çok elektronik cihazda kullanılabilmektedir. Düzensiz voltajlar yüzünden elektronik malzeme parçalarının zarar görmelerini engelleyecek olan voltaj regülatörleri, pozitif ve negatif gerilim çıkışı sağlayan modelleri ile elektrik devrelerinde sıkça tercih edilmektedir. Elektronik devrede girişe uygulanan gerilimi sistemin çalışması için gerekli olan değere ulaştırmayı sağlayan 78 ve 79 serisi voltaj regülatörleri, şehir şebekelerinden gelen yüksek akımın devrenin diğer elemanlarına zarar vermesini engelleyen komponentlerdir.

Elektronik aletlerin, voltaj değerlerinde oluşabilecek değişimlerinden dolayı hasar görmelerini engellemek için değerlendirebileceğiniz voltaj regülatörleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti’nden ulaşabilir, sisteminize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme metotları ile dilediğiniz an dilediğiniz yerden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.