Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

78 Serisi Voltaj Regülatörleri

Robot Sepeti online kataloğunda şebeke geriliminde meydana gelebilecek yükselme ve düşme gibi dengesizlikleri engelleyerek elektronik ürünleri koruyan pek çok 78 serisi voltaj regülatörü yer almaktadır.

5 volttan 24 volta kadar farklı değerlerde birçok modeli bulunan voltaj regülatörleri; medikal cihazlarda, bilgisayar sistemlerinde ve farklı pek çok elektronik cihazda kullanılabilmektedir. Düzensiz voltajlar yüzünden elektronik malzeme parçalarının zarar görmelerini engelleyecek olan 78 serisi voltaj regülatörleri, pozitif ve negatif gerilim çıkışı sağlayan modelleri ile elektrik devrelerinde sıkça tercih edilmektedir.

Elektronik aletlerin voltaj değerlerinde oluşabilecek değişimlerinden dolayı hasar görmelerini engellemek için değerlendirebileceğiniz 78 serisi voltaj regülatörleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti’nden ulaşabilir, beğendiklerinizi günün her saati online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

79 Serisi Voltaj Regülatörü

Pozitif ve negatif gerilim çıkışı sağlayan modelleri ile elektrik devrelerinde ihtiyaç duyulan gerilim değerini kolay bir şekilde elde etmeyi sağlamak için tercih edilebilecek olan 79 serisi voltaj regülatörleri, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Elektronik devrede girişe uygulanan gerilimi sistemin çalışması için gerekli olan değere ulaştırmayı sağlayan voltaj regülatörleri, şehir şebekelerinden gelen yüksek akımın devrenin diğer elemanlarına zarar vermesini engelleyen komponentlerdir. Düzensiz voltajlardan kaynaklanan sorunların önüne geçen voltaj regülatörleri; özellikle de medikal cihazlarda, bilgisayarlarda ve çeşitli teknolojik cihazlarda sıkça tercih edilmektedir.

5-15 V arasındaki farklı değerleri ile kullanılacak sisteme uygun modellere ulaşılabilecek olan 79 serisi voltaj regülatörleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, sisteminize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme metotları ile dilediğiniz an dilediğiniz yerden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.