pop-up-rev1.jpg (738 KB)
Stokta Yok
 - EF10039

Non-invasive AC current sensor SCT-019 200A max

Ürün Kod: 10.11.027.007
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • NON-İNVAZİF AC AKIM SENSÖRÜ SCT-019 (200A max)


  Diğer transformatörler gibi, akım transformatörü (CT) de birincil sargı, ikincil sargı ve manyetik bir çekirdekten oluşur. Tüm bina akımlarının veya ana kol akımlarının izlenmesinde birincil sargı yerine canlı veya nötr hat geçer. İkincil sargı ise bir çok sarımdan oluşmuştur ve transformatör kılıfıyla sarılmıştır. Birincil sargıdan geçen alternatif akım çekirdek üzerinde bir manyetik alan oluşturur ve bu manyetk alan ikincil sargıda bir akım indükler.

  Akım transfomatörleri alternatif akımı ölçmek için kullanılan sensörlerdir. SCT-019 (200A max), sensörü özellikle tüm binanın veya herhangi bir devrede yüksek akımların veya ana kol akımının ölçülmesinde özellikle faydalı bir sensördür. Split Core (Ayrık nüve) tipli akım transformatörleri özellikle DIY uygulamalar için kullanışlıdır. Herhangi bir yüksek akım çalışması yapmaya gerek kalmadan canlı veya nötr hatta bağlantı yapılabilir.  UYGULAMA ALANLARI


  Akım ölçüm için oldukça uygun bir yapı
  o  AC motorlar için izleme ve koruma
  o  Yıldırım koruma ekipmanları
  o  Hava kompresörü  ÖZET

  Giriş akımı: 0~200A AC
  Çıkış modu: akım/33mA
  Doğrusallıktan sapma:±%1
  Sarım oranı: 1800:1
  Çalışma sıcaklığı: -25°C ~ ﹢70°C
  Dielektrik güç: 3000V AC/60s, 5mA
  Bağlantı kablosu: 2m
  Boyutlar: 19mm X 19mm  GÖRSELLER ve DÖKÜMANTASYON  robotsepeti.com fonksiyonel ve ihtiyaca uygun Elecfreaks ürünleriyle size en uygun çözümleri sunar!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.