menü simgesi Tüm Kategoriler
Littlebits Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

LittleBits Elektronik Devre

Aklınızdaki projeleri gerçeğe dönüştürmek  ve modellemeler oluşturmak için kullanabileceğiniz birbirinden kaliteli LittleBits elektronik devre setlerini Robot Sepeti’nde inceleyebilir, kendiniz veya çocuklarınız için en uygun seti kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden elektronik devre setleri, LittleBits kalitesi ile sizleri bekliyor. Kendi projeleriniz için kullanabileceğiniz elektronik devre setlerinin yanı sıra, çocuklarınızın da zevkle kullanacağı elektronik devrelere bu sayfada göz atabilir, küçük yaş grupları için eğitici ve öğretici elektronik devre setlerini değerlendirebilirsiniz. Littlebits elektronik devre kategorisi altında, LittleBits ses sensörü, LittleBits Cloudbit starter kit ve LittleBits Steam student set gibi ürünleri inceleyebilir, sizin ya da çocuğunuzun ihtiyaçlarına yanıt veren modeli tercih edebilirsiniz.

LittleBits elektronik devre kategorisi altında arayışınıza cevap veren bir model bulmanız halinde, satın alma işlemlerinizi Robot Sepeti güvenilirliği ile dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda yalnızca birkaç tıkla tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.