Sırala
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

LittleBits Marka Ürünler

Çocukların ve yetişkinlerin robotik sistemler, yapay zekâ ve IoT (internet of things) konularında kapsamlı bir şekilde bilgi edinmelerine yardımcı olacak ürünlerin üretimini yapan LittleBits, seçkin ürün listesi ile Robot Sepeti sayfalarında!

LittleBits marka kategorisinde; güç modülleri, çalışma setleri, STEM ve STEAM konularında bilgi edinmeye yarayan kit setleri ve elektronik ile maker becerileri geliştirmeyi sağlayan inventor kitleri yer almaktadır. Bireysel olarak gelişmeye katkı sağlamalarının yanı sıra, eğitim faaliyetlerinde kullanılarak öğrencilerin toplu bir şekilde öğrenmelerine de yardımcı olan LittleBits marka ürünler; belli başlı ürünleri uzaktan kontrol etmek, oyun tasarlamak ve icat yapmak için amatör ve profesyonel olarak bu konulara meraklı kişiler tarafından efektif bir şekilde değerlendirilebilecek ekipmanlardır.

Siz de IoT, robotik tasarımlar ve kodlama ile alakalı bilgilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan LittleBits marka ürünleri tercih edebilir; beğendiklerinizi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.