3d-yazici-indirim-teshir-urunu.jpg (251 KB)
Tüm Kategoriler
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kosmos Marka Ürünler

Eğitim sektöründe veya evlerde çocukların bilimle yakından ilgilenmelerini ve bilimi daha iyi kavramalarını sağlayacak olan Kosmos marka ürünler, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

Kosmos marka sayfasında; elektronik kit, güç ve basınç deneyi, güneş enerjili araba ve power house gibi bilimin farklı dallarına dair temel bilgileri içeren ürünler yer almaktadır. Çocukların fizik ve kimya gibi temel bilim dallarına ilgi duymalarını sağlayacak tasarımlara ve özelliklere sahip olan bu ürünlerin yanı sıra; kategoride bilime giriş, bilimsel deneyler ve elektrokimyasal saat gibi farklı amaçlar için değerlendirilebilecek ekipmanlar da bulunmaktadır. Çocukların kendi bataryalarını üretmelerini, limondan saat yapmalarını ya da akım-direnç gibi konularını öğrenmelerini kolay hale getirecek olan Kosmos marka ürünler, çocukların zamanlarını verimli bir şekilde geçirmelerine yardımcı olacak ideal ekipmanlardır.

Eğer siz de çocuğunuzun önemli bilim dallarına dair temel bilgileri eğlenceli ve kolay bir şekilde öğrenmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan Kosmos marka ürünleri tercih edebilir; beğendiklerinizi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.