Flashforge Guider II 3D Yazıcı

Ürün Kod: 22.09.01.12
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FlashForge Guider II 3D Printer

  Guider II 3B Yazıcı; bina modelleme, bilimsel araştırma, üretim endüstrisi ve eğitimde beklentilerinizi karşılayacak özgün yapıda bir yazıcı! Guider II 3B Yazıcı'nın ilk etapta göze çarpan özellikleri güç kesintisinden sonra yazma/baskı işlemine devam edebilmesi, filament algılama fonksiyonuna sahip olması ve dosya önizleme işlevini yeriene getirebilmesidir.

  Diğer Guider II Özellikeri

  Guider II profesyonel bir yazıcıdır ve önceki versiyonların güçlü gövde yapısına sahiptir. Tümüyle metal kasa ve gövde yan panelleri yüksek dayanımlı ABs malzemeden yapılmıştır. Bununla beraber Guider II hafiftir ve sarsıntısız çalışma gösterir. İlk Guider II versiyonlarına bu versiyon daha fazla filament çeşidini destekler, üst yapısı ve kapılar daha stabil bir çalışma sıcaklığı oluşmasını sağlar
  ff2-1.jpg (102 KB)
  Yeni Guider II kullanıcılara önceki sürümlere gösre %68 daha fazla baskım hacmi sunmaktadır:

  ff2-2.png (112 KB)
  Guider II, test edilmiş ve onaylanmış bir yapıdır. Guider II üzerindeki tüm hareketli parçalar olağanüstü bir hassasiyetle üretilmiştir ve bu şekilde hata düzeyi çok düşük çıktılar üretmek mümkün hale gelmiştir.
  ff2-3.png (174 KB)
  Guider II ısıtılabilir bir baskı tablasına sahiptir ve farklı ihtiyaçlar için bu tabla çok farklı türde filamenti desteklemektedir.


  ff2-4.png (174 KB)
  Guider II, çoklu dil desteğine sahip, renkli ve 5 inç boyutlu bir dokunmatik ekrana sahiptir. Basılacak modeller için yazıcı üzerinde ön izleme yapılabilemektedir.


  ff2-5.png (328 KB)

  Guider II VS Guider IIs :  Guider II ile karşılaştırıldığında Guider IIS,  istediğiniz zaman ve mekanda çevrimiçi kamerayla uzaktayken yazdırma işlerinizi izlemenize yardımcı olan çevrimiçi kamera donanımını sizlere sunar. Guider IIS üzerindeki filtre ile, çalışma alanınızı ve çevreyi daha temiz ve tozlardan arındırılmış kılar. FlashForge ekibi çalışma ortamı kalitesine önem ver mektedir ve Guider IIS, baskı işleminde üretilebilecek tozu filtrelemek için filtre ve arka panel fanı ihtiva etmektedir


  PAKET İÇERİĞİ
  o  
  FlashForge Guider II (X1)
  o  Üst kapak (X1)
  o  Filament- 1000g (X1)
  Standart Güç Kablosu (X1)
  o  USB Kablosu (X1)
  16GB USB Disk (X1)
  o  Filament Tutucu (X1)
  o  Kılavuz Tüp (X1)  ÖZET  o  5-INCH RENKLİ DOKUNMATİK EKRAN (Kullanımı kolay ve touch screen üzerinde seçebileceğiniz yerleşik dahili çoklu dil paketleri)
  o  BASKIYA KALDIĞI YERDEN TEKRAR BAŞLAMA (Büyük boyutlu modellerin baskılarında beklenmedik güç kesintilerinden sonra basıma kolayca devam etme                garantisi.)
   BÜYÜK BASIM HACMİ (% 68 daha büyük, farklı boyutlardaki nesnelerin basım için kolayca adaptasyon için)
  o  ISITILABİLİR BASKI TABLASI (Daha fazla ihtiyacı karşılamaya yönelik!)
  o  GELİŞTİRİLMİŞ CİHAZ YAPISI (Titreşimsiz, dayanıklı gövde ve yüksek hassasiyete sahip CNC tezgahları tarafından işlenen bileşenler)
   ÇOKLU BAĞLANTI (USB Stick, USB kablosu ve WIFI bağlantılarını destekler)
   GÜÇLÜ VE ETKİLİ FLASHPRINT (Kullanışlı işlevsel FlashPrint, hassasiyetin iyileştirilmesine yardımcı olur)  Teknik Alt Yapı:

  o  Baskı Teknolojisi: FDM
  o  Ekstrüder: Tek - 0.4mm
  o  Ekstrüder akış hızı: 24cc/saat
   Hassas Pozisyonlama: 0.011mm (X/Y eksenleri);  0.0025 (Z ekseni)
  o  Filament: ABS / PLA / PVA/ TPU / TPE/ Ahşap / Esnek
  Farklı Marka Filament Kullanım Desteği: var
  o  Baskı Hassasiyeti: ± 0.2mm
  Katman kalınlığı:  0.1 - 0.4mm
  o  Basım Hacmi: 280 x 250 x 300mm
  o  Eksen Hızı (maks): 220mm/s
  Tavsiye edilen ekstrüder sıcaklığı: 220-230 °C ( max 240 °C )
  Baskı plakası sıcaklığı: ABS--> 110 - 115 °C / PLA--> 50 °C
   Cihaz Boyutu (kapaksız): 549 x 490 x 755mm
  o  Cihaz ağırlığı: 30 (Net) -  38 (Brüt)
  o  AC Giriş: 100V-240V 
  Dosya tipleri: giriş --> 3MF/STL/OBF/FPP/BMP/PNG/JPG/JPEG çıkış -->GX/G
  o  Filament Desteği: ABS / PLA / PVA/ TPU / TPE/ TAHTA / FLEX
  o  İşletim sistemi: Windows, Mac OS
   Baskı Yazılımı: FlashPrint
  o  Giriş Desteği: USB Stick / USB Kablosu / WIFI / Ethernet
  o  Garanti: 1 yıl 
  Yedek parça/servis desteği: var ( robotsepeti.com )
  o  Teslim süresi: Stoktan hemen teslim

  ÖNEMLİ NOT: Lütfen yüksek kalite filament kullanın. Düşük kalite veya içinde hurda plastik barındıran filamentler makinenize zarar verir ve nozzle ömrünü azaltır. Bu tarz filamentlerden kaynaklı hasarlar ve sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

  ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEKLERİ  


  a) Flashprint


  Flashprint, Flashforge Corporation tarafından bağımsız olarak geliştirilen bir dilimleme yazılımıdır. 

  Flashprint Basic (temel) ve Expert (uzman) olmak üzere iki modu mevcuttur. Basic modda başarılı bir baskı için gerekli temel ayarlar yapılabilirken Expert modda yüzlerce parametreyi ayarlayabilirsiniz.

  Diğer bir ürün özelliği ise akıllı destek yapılarıdır. Destekler ağaç-benzeri ve doğrusal olmak üzere iki çeşittir ve bu çeşitler modele göre yazılım tarafından otomatik seçilir.

  Flashprint tüm bunların yanında  harici/dahili kompanzasyon  ve cut-and-split (kes ve ayır) gibi özellikler de modellemede kullanıcıya yardımcı olur.

   

  b) Happy 3D APP

  Happy 3D APP, kullanıcıların güzel fikirlerini 3D modellere dönüştürmesi  için kullanabileceği bir modelleme yazılımıdır. Happy 3D APP, eğitim, hediye, oyun, oyuncak gibi 7 kategoride 100’den fazla modele ulaşımınızı sağlar. Tüm FlashForge yazıcılarda baskıyı destekler 

  Happy 3D APP, modellemeye yeni başlayanlar veya alt yaş grubu çocuklar için uygundur. Tıpkı bir kağıt üzerinde 2B çizim yaptıktan sonra bu çizimi 3B hale getirebilirsiniz. Grafiklerinizi daha da güçlendirmek ve noktaları değiştirmek için her zaman bir önceki menüye dönebilirsiniz. Happy 3D APP’de çizmek istediğiniz modeli çalışma alanında arka plan olarak ayarlayıp sürekli bir görsel destek elde edebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.