Tüm Kategoriler
Dip Soket / Entegre Soketi Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Dip Soket & Entegre Soketi Modelleri

Elektronik alanında değerlendirilebilen entegre soketler, elektriksel konnektör olma görevini üstlenen parçalardır.  Lehimlemeye ihtiyaç duyulmadan sokete bağlanabilen bu araçlar, entegre ve soket arasında kuvvetli bir kontak bağlantısı oluşturarak, robotik projelerinizin pratikliğini artırmayı hedefler.

Robot Sepeti’nin bu kategorisi altında, dip soket ve entegre soket seçenekleri arasında kolay değişim olanağı sunan 8 pin entegre soketini; entegrelerin yanma, arızalanma gibi riskini minimuma indirebilmek adına kullanılabilecek olan 40 pin entegre soketini ve daha pek çok modeli inceleyebilirsiniz. Ürünler ile ilgili detaylı bilgilere ürün detay sayfalarını ziyaret ederek ulaşabilir, ihtiyacınız olan modeli seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışmalarınızı sürdürdüğünüz projeleriniz için ihtiyacınız olan pek çok ürün Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor. Kategori içerisinde incelediğiniz dip soket ve entegre soket modellerini, kolay ve güvenli bir biçimde satın almak isterseniz, sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.