menü simgesi Tüm Kategoriler
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Deneyap Kart Ürünleri

Elektronik programlama, nesnelerin interneti (IoT) ve yapay zeka alanlarında başlangıç seviyesinden endüstriyel uygulamalara kadar çeşitli projeler yapılmasına olanak sunan Deneyap Kart ailesinin ürünleri, Robot Sepeti’nde sizlerle buluşuyor.

Hem sizler hem de çocuklarınız için…

Bu çevrimiçi katalogda; kutu içerisinde kart, kamera, usb kablo ve kamera bağlantı kablosu bulunan elektronik geliştirme setleri, çeşitli boyutlarda çok yönlü ve güçlü geliştirme kartları, giriş seviyesindeki nesne tanımlama, yüz tanıma, görüntü sınıflandırma vb. yapay zeka uygulamalarında kullanabileceğiniz kamera veya çocuklarınızın el-göz koordinasyonlarını geliştirmeye yönelik algoritmik boyama kitabı gibi ürünler bulabilirsiniz. Nesnelerin interneti ve bulut tabanlı projeler hazırlama süreçlerinizde kullanacağınız parçalar, Deneyap Kart kalitesi ile sayfamızda siz değerli kullanıcılarımızı bekliyor.


Eğer sizler de projeleriniz için kamera, geliştirme kartları ve benzeri parçalar arayışındaysanız, Robot Sepeti’nde listelenen birbirinden kaliteli Deneyap Kart ürünlerine göz atabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun olan ürünleri keşfettikten sonra, çevrimiçi mağazamız üzerinden kolay ve güvenli alışverişinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.