Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Artırılmış Gerçeklik

Robot Sepeti sayfalarında beğenilerinize sunulan artırılmış gerçeklik eğitim setleri ile, çocuklara temel kodlama, programlama ve elektrik devresi oluşturma gibi konuları eğlenceli bir şekilde öğretmek mümkün!

Alanında uzman markalardan bir tanesi olan Pai Technology imzasını taşıyan artırılmış gerçeklik setleri; çocuklarda el-göz koordinasyonunu, mantık becerilerini ve hayal gücünü geliştirmeyi sağlayan ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Küçük yaş çocukların yanı sıra okul döneminde de değerlendirilme imkânı bulunan artırılmış gerçeklik setleri içerisinde, mühendislik becerisi kazanmaya ve Rubik küpünü kısa sürede çözmek için gereken yeteneği edinmeye fırsat tanıyan ürünler de yer almaktadır.

Eğer siz de çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren yapay zekaya, robotik kodlamaya ve programlamaya ilgi duymalarını ve bu konuda yeteneklerini geliştirmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan artırılmış gerçeklik setlerini tercih edebilir; beğendiğiniz modelleri farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini kullanarak kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.