menü simgesi Tüm Kategoriler
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.

3Doodler

Özellikle de çocukların 3 boyutlu teknolojiye ilgi duymalarını ve kendilerini bu konuda geliştirerek farklı ürünler tasarlamalarını mümkün kılacak olan 3Doodler marka ürünler, Robot Sepeti sayfalarında sizlerle buluşuyor!

3Doodler kategorisinde; eğitim amaçlı tercih edilebilecek olan sınıf setleri, hobi saatlerinde çeşitli ürünler tasarlamayı mümkün kılacak olan aktivite kitleri ve 3 boyutlu kalemlerde üretim için hammadde olarak kullanılan filamentler yer almaktadır. Isıyla eriyen filamentlerin anında kurumalarını sağlayacak şekilde tasarlanan 3Doodler kalem modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ürünlerdir. Çocukların yaratıcı yanlarını ortaya çıkarmak ve hayallerindeki ürünleri tasarlamalarına fırsat tanımak için ideal ekipmanlardan olan 3Doodler marka ürünler, herhangi bir ön bilgiye ve yazılıma ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Siz de çocuklarınızın 3 boyutlu ürünleri pratik ve hızlı bir şekilde üretmelerini ve bu sayede kendilerini geliştirmelerini istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan 3Doodler kategorisini ziyaret edebilir; beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.