Tüm Kategoriler
3D Yazıcı Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

3 Boyutlu Yazıcı Modelleri

Hızlı bir şekilde gelişen teknolojinin en önemli ürünleri arasında yer alan, dijital ortamda yapılan tasarımların üç boyutlu modeller halinde çıkartılmasını mümkün kılan 3 boyutlu yazıcı modelleri, Robot Sepeti sanal mağazasında sizleri bekliyor!


Robot Sepeti online kataloğunda; sektör lideri markaların farklı tasarım ve özelliklere sahip pek çok 3D yazıcı modeli yer almaktadır. Çizim kalemi ve yazıcı çubuklarını da bulabileceğiniz 3D yazıcılar kategorisinde yer alan ürünler; bireysel tasarım uygulamalarından büyük endüstriyel operasyonlara kadar son derece geniş bir yelpazede amatör, yarı-profesyonel ve profesyonel kullanıma uygundur.

FlashForge 3D Yazıcılar

Hobi amaçlı kişisel kullanımdan eğitim uygulamalarına, küçük işletmelerden büyük çaplı endüstriyel kullanıma kadar son derece geniş bir yelpazeye hitap eden modelleriyle FlashForge, 3D yazıcı dendiği zaman ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor. Online kataloğumuzda, sektör liderleri arasında yer alan bu markanın Creator 3, Creator 4, Hunter gibi profesyonel kullanıma yönelik modellerinin yanı sıra; Adventurer 3, Adventurer 4, Creator Pro 2, Guider 2 gibi tasarımcılara, eğitim ve kişisel amaçlı kullanıma yönelik modellerini de bulabilirsiniz.

Snapmaker 3D Yazıcılar

Kurulduğu 2016 yılından beri piyasadaki önemli markalar arasında yer alan Snapmaker, ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak fonksiyonel 3D yazıcı modelleriyle online mağazamızda sizlerle buluşuyor. Robot sepeti 3D yazıcı sayfalarımızda, bu ödüllü markanın lazer gravür/kesme, 3 boyutlu baskı ve CNC oyma işlemlerini bir araya toplayan Snapmaker 2.0 serisi modellerine göz atabilirsiniz.

Wanhao 3D Yazıcılar

Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan Wanhao 3D yazıcı modelleri, amatör ve profesyonellere uygun modelleri ile hem iş hayatında hem de eğitim alanında kullanılabilecek olan ürünlerdir. Çıktı işlemi sırasındaki aşamaları basit bir şekilde gösteren ekranlarıyla kullanımları son derece pratik olan Wanhao 3 boyutlu yazıcılar; mimar ve tasarım ofislerinden üretim atölyelerine kadar farklı pek çok iş alanında efektif bir biçimde değerlendirilebilecek ekipmanlardır.

Zaxe 3D Yazıcılar

Özellikle de profesyonel kullanıcılara uygun tasarımları sayesinde farklı iş kollarında değerlendirilmeye müsait olan Zaxe 3D yazıcılar; üzerlerinde yer alan USB girişleri, Wi-fi bağlantıları ve ethernet portları sayesinde çıkarılması planlanan ürünlerin cihaza kolayca aktarılmalarını sağlayan modellerdir. Farklı pek çok boyuttaki ürünü neredeyse kusursuz bir şekilde modellemeye fırsat tanıyan Zaxe 3 boyutlu yazıcılar, PC veya laptop üzerinden kontrol edilerek tüm sürecin takip edilmesini ve modifikasyonlar yapılmasını mümkün kılmaktadır.


Başlangıç seviyesindeki kullanıcıların veya profesyonellerin mühendislik, sanat, medikal ve endüstriyel tasarımda kullanabileceği 3D yazıcı modellerini Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.