Sırala
Görünüm:
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

3 Boyutlu Yazıcı Modelleri

Hızlı bir şekilde gelişen teknolojinin en önemli ürünleri arasında yer alan, dijital ortamda yapılan tasarımların üç boyutlu modeller halinde çıkartılmasını mümkün kılan 3 boyutlu yazıcı modelleri, Robot Sepeti sanal mağazasında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda; farklı tasarım ve özelliklerde hem bireysel hem de profesyonel üretim için tercih edilebilecek pek çok 3D yazıcı yer almaktadır. Çizim kalemi ve yazıcı çubuklarını da bulabileceğiniz 3D yazıcılar kategorisinde yer alan ürünler, seri üretimi yapılacak malzemelerin filamentler yardımı ile çıktısını alarak hataları görmeyi ve bu sayede kaliteyi artırmayı da mümkün kılmaktadır!

Wanhao 3D Yazıcılar

Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan Wanhao 3D yazıcı modelleri, amatör ve profesyonellere uygun modelleri ile hem iş hayatında hem de eğitim alanında kullanılabilecek olan ürünlerdir. Çıktı işlemi sırasındaki aşamaları basit bir şekilde gösteren ekranlarıyla kolay kullanıma son derece uygun olan Wanhao 3 boyutlu yazıcılar; mimar ve tasarım ofislerinden üretim atölyelerine kadar farklı pek çok iş alanında efektif bir biçimde değerlendirilebilecek ekipmanlardır.

Zaxe 3D Yazıcılar

Özellikle de profesyonel kullanıcılara uygun tasarımları sayesinde farklı iş kollarında değerlendirmeye müsait olan Zaxe 3D yazıcılar; üzerlerinde yer alan USB girişleri, Wi-fi bağlantıları ve ethernet portları sayesinde çıkarılması planlanan ürünlerin cihaza kolayca aktarılmalarını sağlayan modellerdir. Farklı pek çok boyuttaki ürünü neredeyse kusursuz bir şekilde modellemeye fırsat tanıyan Zaxe 3 boyutlu yazıcılar, PC veya laptop üzerinden kontrol edilerek tüm sürecin takip edilmesini ve modifikasyonlar yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Başlangıç seviyesindeki kullanıcıların veya profesyonellerin mühendislik, sanat, medikal ve endüstriyel tasarımda kullanabileceği 3D yazıcı modellerini Robot Sepeti sayfalarında detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.