menü simgesi Tüm Kategoriler
Eğitim Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Robotik Kodlama Eğitimleri

Geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen robotik kodlama ve yapay zeka hakkında detaylı bilgi edinmek için tercih edebileceğiniz eğitimler, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda 5 yaşından büyük hemen herkes için uygun robotik kodlama eğitimleri yer almaktadır. Eğitmenlerin veya çocukların kodlama, programlama ve algoritma konularında daha derin bilgiler edinmelerine fırsat tanıyan robotik kodlama eğitimleri içerisinde; robot okulu, yaz kampı ve sömestr kampı gibi pek çok ürün vardır. Programı başarıyla tamamlayanların sertifika da alabileceği eğitimlerin ve Arduino başlangıç setlerinin bulunduğu robotik kodlama kategorisinde, farklı yaşlara uygun pek çok eğitim yer almaktadır.

Farklı Yaşlar İçin Robotik Kodlama Eğitimleri

Kodlamanın öneminin her geçen gün artması ve bazı okullarda ders olarak okutulması neticesinde çocuklar ve aileler için önemli bir konu haline gelen robotik kodlama eğitimleri, özellikle de geleceğe yön verecek olan çocukların gelişimi için son derece önemlidir. Başlangıç aşama eğitimlerin yanı sıra farklı alanlarda uzmanlaşmak isteyenlere yönelik programların da yer aldığı robotik kodlama eğitimleri kategorisinde; Robot Sepeti tarafından gerçekleştirilen eğitimlere ek olarak STEAM Education Association sertifikası alarak eğitmen olmak isteyenlerin tercih edebileceği farklı eğitimler de mevcuttur. Maker tasarım, blok tabanlı programlama ve C kodlama gibi konuların değinildiği eğitimler ile, siz de kendinizi ve çocuklarınızı robotik kodlama konusunda geliştirme fırsatı bulabilirsiniz!

Hobi amaçlı veya profesyonel olarak ilgilendiğiniz robot platformlarına ve projelere dair bilginizi artırmak için tercih edebileceğiniz robotik kodlama eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.