Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Robotik Kodlama Eğitimleri

Geleceğin teknolojisi olarak nitelendirilen robotik kodlama hakkında detaylı bilgi edinmek için tercih edebileceğiniz eğitimler, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Robot Sepeti online kataloğunda 5 yaşından büyük hemen herkes için uygun robotik kodlama eğitimleri yer almaktadır. Eğitmenleri veya çocukları eğiterek kodlama, programlama ve algoritma konusunda daha derin bilgiler edinmelerine fırsat tanıyan robotik kodlama eğitimleri içerisinde; robot okulu, yaz kampı ve sömestr kampı gibi pek çok ürün vardır. Programı başarıyla tamamlayanların sertifika da alabileceği eğitimlerin bulunduğu robotik kodlama kategorisini ziyaret ederek siz de kendinize veya çocuğunuza uygun eğitime ulaşabilirsiniz!

Hobi amaçlı veya profesyonel olarak ilgilenebileceğiniz robotik kodlama eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.