- 902-0015-000

Dynamixel RX-64 Bulk (6 Adet) Servo Motor

Ürün Kod: T2131
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • DYNAMIXEL RX-64 6pcs BULK  Dynamixel, dünyaca ünlü Koreli robotik sistem geliştiricisi Robotis'in ürünüdür. Robotik ve otomasyon sistem tasarlamak için geliştirilmiş ekonomik ve kompakt bir akıllı servo motor veya diğer ismiyle bir robot aktüatörüdür (robot actuator). Voltaj, sıcaklık, konum gibi bir çok geri besleme fonksiyonuna sahip bu akıllı sistem; programlanabilir entegre altyapısına, hazır bir ağ bağlantı sistemine, redüktöre, yüksek performans bir motora, hazır eklem aparatlarına ve kolay montaj eklentilerine sahiptir. Daisy Chain yani zincir bağlantı sistemi ile birbirlerine bağladığınız akıllı servo motorların sonuncusunu data ve besleme hattına bağladığınızda, tek hat üzerinden hiç bir kablo karmaşası olmadan Dynamixel servolarınızın hepsini besleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. ABS plastikten hazır eklem ve şase parçaları ile istediğiniz eksende çalışan her türlü robot sistemini tasarlayabilir veya ücretsiz tasarım arşivini kullanarak 3D printerda da parçaraları üreterek Dynamixelinize monte edebilirsiniz. 

  NOT: Bu ürün sadece 6 adet RX-64 servo motor ürününü içerip ek olarak kablo, köşebent (bracket), vida, somun veya donanım içermez! Bu parçalar ayrı olarak satılmaktadır! Daha fazla ayrıntı için RX-64 sayfası incelenebilir. RX-64 bulk paket 6 adet RX-64 içermekte olup, 6 adet servo motoru tek tek almaktan daha ekonomik bir fiyata sunulmaktadır.  ÜRÜN PAKETİ İÇERİĞİ

  Açıklama Adet
  DYNAMIXEL RX-64 6

  Not: Aksesuarlar pakete dahil değildir, ayrı olarak sipariş verilmelidir!  DYNAMIXEL RX-64 ÜRÜNÜNDE ÖNE ÇIKARAN ÖZELLİKLER ve AÇIKLAMALARI


  Düşük Akım / Yüksek Voltaj ile Sürüş

  Verimliliği yüksektir, çünkü yüksek voltajda çalışmaktadır. Dynamixel ile yapılan robot sistemlerinin stabilitesi artmaktadır, çünkü düşük akım çekmektedir.

  Ağ Tabanlı Kontrol

  Kendilerine has özel kimlik numaraları (ID) olan Dynamixeller 'Bus Port' üzerinden paket haberleşmeyle kontrol edilir. Modellerine göre TTL,RS 485 ve benzeri standartları desteklerler.

  - C/C++, C#, Labview, MATLAB, Visual Basic et. : Kütüphane– Download

  **2D ve 3D çizimler


  Denetleyici (Controller)

  Dynamixel, harici denetleyiciler veya direk PC ile kontrol edilebilir.

  Yazılım

  RoboPlus
  Dynamixel ayarları ve programları RoboPlus kullanılarak kolayca yapılabilir.
  Gömülü C
  Kullanıcılara kendi donanım yazılımlarını üretmelerini mümkün kılar.
  Dynamixel SDK (Programala Kütüphanesi)
  Bu standart programlama kütüphanesiyle Dynamixel kontrol eden yazılımlar geliştirebilirsiniz.
  Zigbee SDK (Haberleşme Programlama Kütüphanesi)
  Bu standart programlama kütüphanesiyle RoboPlus Task ve RoboPlus Code ile haberleşebilen yazılımlar geliştirebilirsiniz.

  AX, RX ,MX ve EX Serisi Dynamixellerdeki uyumluluğu göz önünde bulundurun!

  -Eski tip N1 tipi flanş ve H1 tipi şaselerin montajlanması oldukça emek istemektedir.
  -Yeni tip N101 tipi flanşlar ve H101 tipi şaseler uygulamalar için oldukça başarılı ve kullanışlıdır. (Daha detaylı bilgi için teknik çizimleri inceleyebilirsiniz.)  DÖKÜMANTASYON ve GÖRSELLER

  ROBOPLUS - İndir  Eğitsel ve endüstriyel robot ürünlerinde lider firmalardan biri olan ROBOTIS'e ait robotlar, eğitim setleri ve robot ekipmanları da robotsepeti.com'da! Siz de bu ürünlere robotsepeti.com'dan ulaşabilir, robotik ve otomasyonda uzmanlaşabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.