- 902-0010-001

Dynamixel AX-12A Bulk (6 adet) Servo Motor

Ürün Kod: 03.04.084.001
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • DYNAMIXEL AX-12A 6 ADET BULK SERVO MOTOR  Dynamixel, dünyaca ünlü Koreli robotik sistem geliştiricisi Robotis'in ürünüdür. Robotik ve otomasyon sistem tasarlamak için geliştirilmiş ekonomik ve kompakt bir akıllı servo motor veya diğer ismiyle bir robot aktüatörüdür (robot actuator). Bir çok geri besleme fonksiyonuna sahip bu akıllı sistem; programlanabilir entegre altyapısına, hazır bir ağ bağlantı sistemine, redüktöre, yüksek performans bir motora, hazır eklem aparatlarına ve kolay montaj eklentilerine sahiptir. Daisy Chain yani zincir bağlantı sistemi ile birbirlerine bağladığınız akıllı servo motorların sonuncusunu data ve besleme hattına bağladığınızda, tek hat üzerinden hiç bir kablo karmaşası olmadan Dynamixel servolarınızın hepsini besleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. ABS plastikten hazır eklem ve şase parçaları ile istediğiniz eksende çalışan her türlü robot sistemini tasarlayabilir veya ücretsiz tasarım arşivini kullanarak 3D printerda da parçaraları üreterek Dynamixelinize monte edebilirsiniz.


  ​​

  NOT: Bu ürün sadece 6 adet AX-12A servo motor ürününü içerip ek olarak kablo, köşebent (bracket), vida, somun veya donanım içermez! Bu parçalar ayrı olarak satılmaktadır! Daha fazla ayrıntı için AX-12A sayfası incelenebilir.


  DYNAMIXEL AX-12A ÜRÜNÜNDE ÖNE ÇIKARAN ÖZELLİKLER ve AÇIKLAMALARI

  o  Düşük Akım/ Yüksek Voltaj ile Sürüş

  Verimliliği yüksektir, çünkü yüksek voltajda çalışmaktadır. Dynamixel ile yapılan robot sistemlerinin stabilitesi artmaktadır, çünkü düşük akım çekmektedir.

  o  Her Yönden Montajlanabilir Yapı

  o  AğTabanlı Kontrol

  Kendilerine has özel kimlik numaraları (ID) olan Dynamixeller 'Bus Port' üzerinden paket haberleşmeyle kontrol edilir. Modellerine göre TTL,RS 485 ve benzeri standartları desteklerler.


  o  Yazılım

  o  RoboPlus

  Dynamixel ayarları ve programları RoboPlus kullanılarak kolayca yapılabilir.

  o  Gömülü C

  Kullanıcılara kendi donanım yazılımlarını üretmelerini mümkün kılar.

  o  Dynamixel SDK (Programlama Kütüphanesi)

  Bu standart programlama kütüphanesiyle Dynamixel kontrol eden yazılımlar geliştirebilirsiniz.

  o Zigbee SDK (Haberleşme Programlama Kütüphanesi)

  Bu standart programlama kütüphanesiyle RoboPlus Task ve RoboPlus Code ile haberleşebilen yazılımlar geliştirebilirsiniz.

  o  AX, RX, MX, EX Serisi Dynamixel Servo Motorlardaki Uyumluluğu Göz Önünde Bulundurun!!!

  -Eski tip N1 tipi flanş ve H1 tipi şaselerin montajlanması oldukça emek istemektedir.
  -Yeni tip N101 tipi flanşlar ve H101 tipi şaseler uygulamalar için oldukça başarılı ve kullanışlıdır.
  (Daha detaylı bilgi için teknik çizimleri inceleyebilirsiniz.)  Eğitsel ve endüstriyel robot ürünlerinde lider firmalardan biri olan ROBOTIS'e ait robotlar, eğitim setleri ve robot ekipmanları da robotsepeti.com'da! Siz de bu ürünlere robotsepeti.com'dan ulaşabilir, robotik ve otomasyonda uzmanlaşabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.