menü simgesi Tüm Kategoriler
Eğitim / Kitap Toplam 149 ürün görüntüleniyor.
Toplam 149 ürün görüntüleniyor.

Eğitim ve Kitaplar

Robot Sepeti sayfalarında yer alan eğitimler ve kitaplar ile; robotik teknolojiye, kodlamaya ve yazılıma dair bilginizi artırarak kendinizi bu konuda geliştirmeniz artık çok kolay!

Online katalogdaki eğitim/kitap kategorisinde, yılın belli dönemlerinde düzenlenen robot okulu eğitimleri ve robot geliştirmek için gerek duyulan bilgileri içeren robotik kodlama kitapları bulunmaktadır.

Robotik Kodlama Eğitimleri

8-10, 11-14 ve daha pek çok yaş aralığı için hazırlanan robotik kodlama eğitimleri, özellikle de çocukların yapay zekaya ve kodlamaya dair bilgi-birikimlerini artırmalarına yardımcı olmaktadır. Çocukların yanı sıra robotik kodlama eğitimleri verecek olan eğitmenlere özel olarak hazırlanan programların da bulunduğu robotik kodlama eğitimlerinde, program başarıyla tamamlandığı takdirde sertifika da verilmektedir. Maker tasarım, blok tabanlı programlama ve C kodlama gibi konuların anlatıldığı robotik kodlama eğitimleri, bilgiyi artırarak hobi amaçlı ya da profesyonel olarak ilgilenilen robot platformlarını daha iyi hale getirmeye fırsat tanımaktadır.

Robotik Kodlama Kitapları

Abaküs, Dikeyeksen ve Robotis gibi markalar tarafından hazırlanan robotik kodlama kitapları; uygulama, programlama ve kodlama gibi farklı konulara dair detayları içermektedir. Tasarlanan ürünün daha iyi bir hale gelmesi için ihtiyaç duyulabilecek kodlama, yazılım güvenliği, tasarım, programlama bilgilerini okuyucuya sunan kitaplar arasında; Arduino’nun kolay kullanımına imkân tanıyacak olan ürünlerden mikrodenetleyiciler ile alakalı hemen her bilgiyi içeren dokümanlara kadar geniş bir yelpazeye yayılan birçok kitap da yer almaktadır. Bu kitaplara ek olarak; sosyal medya, dijital pazarlama, web tasarım ve marka yönetimi konularında bilgileri içeren dokümanlar da kategori sayfalarında sizlerle buluşmaktadır.

Eğer siz de robotik teknolojiye, yazılıma, sosyal medya yönetimine ya da dijital pazarlamaya ilgi duyuyorsanız, bu konulardaki bilgilerinizi artıracak olan eğitim ve kitaplara Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, işinize yaracağını düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati, kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.