Görünüm:
Toplam 146 ürün görüntüleniyor.

Eğitim ve Kitaplar

Robot Sepeti sayfalarında yer alan eğitimler ve kitaplar ile; robotik teknolojiye, kodlamaya ve yazılıma dair bilginizi artırarak kendinizi bu konuda geliştirmeniz artık çok kolay!

Online katalogdaki eğitim/kitap kategorisinde, yılın belli dönemlerinde düzenlenen robot okulu eğitimleri ve robot geliştirmek için gerek duyulan bilgileri içeren kitaplar bulunmaktadır. Tasarlanan ürünün daha iyi bir hale gelmesi için ihtiyaç duyulabilecek kodlama, yazılım güvenliği, tasarım, programlama bilgilerini okuyucusuna sunan kitaplar arasında; Arduino’nun kolay kullanımına imkân tanıyacak olan ürünlerden mikrodenetleyiciler ile alakalı hemen her bilgiyi içeren dokümanlara kadar geniş bir yelpazeye yayılan birçok kitap da yer almaktadır. Bu kitaplara ve eğitimlere ek olarak; sosyal medya, dijital pazarlama, web tasarım, marka yönetimi konularında bilgileri içeren dokümanlar da kategori sayfalarında sizlerle buluşmaktadır.

Eğer siz de robotik teknolojiye, yazılıma, sosyal medya yönetimine ya da dijital pazarlamaya ilgi duyuyorsanız, bu konulardaki bilgilerinizi artıracak olan eğitim ve kitaplara Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, işinize yaracağını düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme yöntemlerinden bir tanesini tercih ederek günün her saati, kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.